INFORMACIJA

Visa informacija apie keliones į Karibus: +37037224409 El.paštas: travel@saitas.lt

Pažintinė kelionė į Kubą: "Kuba. Žemė, Saulė, Tabakas"

Kelionė su jungtine grupe. Garantuotas išvykimas net 1 turistui.
Maršrutas: Havana – Vinales – Guama – Cienfuegos – Trinidadas – Santa Clara – Varaderas
Kelionės programa:
1 diena (vakarienė). Skrydis į Havaną. Vilnius/Ryga/Varšuva – Europos miestas – Havana. Atvykimas į Havanos oro uostą. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus vykstame į viešbutį Havanoje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
2 diena. HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė). Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių apžvalginė ekskursija po Havaną. Aplankysime Morro – Cabanos apžvalgos aikštelę, pasivaikščiosime pesčiomis po istorinį Havanos centrą – Katedros, Ginklų bei Šv.Pranciškaus aikštės, Ofisijos gatvė, E.Hemingvėjaus mėgstamiausia kavinė „La Bodequita del Medio”. Vyksime į „Havana Club” romo daryklą – muziejų, kurioje išgirsime pasakojimą apie romo gamybos procesą, o taip pat turėsime galimybę paragauti skirtingų rūšių romo. Ekskursijos po Havaną tęsinys: Senoji aikštė, Mercadereso gatvė einanti iki „Ambos Mundos“ viešbučio, kuriame kadaise gyveno E.Hemingvėjus. Pietūs. Po pietų miesto restorane tęsime ekskursiją po šiuolaikinę Havaną: Revoliucijos aikštė bei muziejus (apžvalga iš išorės), Centrinis parkas, Didysis Havanos teatras, Kapitolijus, įžymioji Malekono krantinė, Havanos universitetas. Vakarienė. Laisvas laikas. Pageidaujantys (už papildomą mokestį) vakarą galės praleisti garsiausiame Kuboje „Tropicana” kabareto naktiniame klube po žvaigždėtu dangumi, kur stebėsime įspūdingą šokio ir muzikos šou. Nakvynė viešbutyje.
3 diena. HAVANA – VINALES – HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė). Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvyka į Vinales slėnį, esantį vakarinėje Kubos provincijoje, kuri garsėja geriausiu tabaku pasaulyje. Vykstant pakeliui grožėsimės Kubos gamta, jos egzotiška augalija, ypač Karališkosiomis Palmėmis – nacionaliniu Kubos simboliu. Lankysimės tabako plantacijoje ir fabrike, kur pamatysime tabako auginimo ir cigarų gamybos procesą, o taip pat turėsime galimybę patys susukti cigarą. Vėliau sustojimas „El Paraiso“ fermoje, kur pamatysime paprastų valstiečių, auginančių tabaką, gyvenimo būdą, jų svetingumą ir nuoširdumą. Ekskursija laiveliu požemine El Indio upe į olas, kuriose, dar iki atvykstant K.Kolumbui, gyveno vietiniai gyventojai indėnai. Pietūs vietiniame restorane. Po pietų vyksime apžiūrėti didžiulį 120 m ilgio piešinį ant vieno iš mogotų šono, vaizduojantį evoliucijos teoriją. Iš Los Jasmines apžvalgos aikštelės pasigrožėsime kerinčia Vinales slėnio panorama. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
4 diena. HAVANA – GUAMA – CIENFUEGOS – TRINIDADAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė). Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvykstame link Cienfuegos. Pakeliui sustojimas „Fiesta Campesina“ fermoje kur susipažinsime su augalija ir gyvūnija, būdinga tik Sapatos pusiasaliui. Vėliau vyksime į Guamos krokodilų fermą, kurioje susipažinsime su Kuboje gyvenančių krokodilų rūšimis. Pietūs vietiniame restorane. Po pietų atvyksite į Cienfuegos, pasivaikščiosime miestelio gatvėmis ir aikštėmis. Cienfuegos yra vadinamas „Pietų perlu” ir „gražiuoju jūrų miestu”, Kubos mažiausios provincijos sostinė, įkurta prancūzų kolonizatorių prie Cienfuegos įlankos, kurią atrado K.Kolumbas antrosios savo kelionės į Kubą metu (1494 m.). Dėl prancūziškos kilmės šis miestelis nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia simetrija, neoklasikinių pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiosime po Marti parką, apžiūrėsime Del Valle rūmus, Tomás Terry teatrą, Kultūros vertybių namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą. Išvykimas į Trinidadą. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
5 diena  TRINIDADAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė). Pusryčiai viešbutyje. Trinidadas (1988 m. įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą) – tai seniausias miestas Kuboje ir geriausiai išlikęs kolonijinio stiliaus miestas pasaulyje, Karibų jūros miestas – muziejus. Pažintis su miestu: Šv.Trejybės bažnyčia, pagrindinė Mayor aikštė su senaisiais cukraus pramonės magnato grafo Bruneto rūmais, kuriuose dabar įsikūręs Romantikos muziejus. Unikalaus Trinidado romo kokteilio, gaminamo iš romo ir medaus, degustavimas „La Canchanchara” bare. Šio gaivinančio gėrimo praeityje šeimininkai duodavo vergams pasibaigus darbo dienai. Pietūs vietos restorane. Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
6 diena  TRINIDADAS – SANTA KLARA – VARADERAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė). Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksime į Santą Klarą. Atvykimas į Santą Klarą miestelį, ekskursija bei pasivaikščiojimas po miestelio centrą. Che Guevaros (1928 – 1967) memorialo apžiūrėjimas. Pietūs vietos restorane. Išvykimas į Varadero kurortą. Vakarienė (viskas įskaičiuota). Nakvynė viešbutyje Varadero kurorte.
7 – 10 dienos. POILSIS PRIE JŪROS VARADERO KURORTE (viskas įskaičiuota). Varadero kurortas – žymiausias ir gražiausias Kubos kurortas – tai puikūs balto smėlio paplūdimiai, krištolo skaidrumo jūra, saulė ir nuostabi gamta, tropinė žaluma. Tai ir viena geriausių vietų nardymui. Jus nustebins daugybė koralinių salų ir povandeninė gyvūnija, augmenija bei įspūdinga povandeninė 70 metrų pločio ola Ojo del Megano. O ką jau kalbėti apie romantiškas vakarienes puikiuose žuvies patiekalų restoranuose, nuostabius saulėlydžius, pasivaikščiojimus po parką su daugybe restoranų ir barų, įsikūrusių palmių šešėlyje. Jei labiau vilioja naktinis gyvenimas – tai Varaderas nepaliks Jūsų abejingų naktiniais šou. Uždeganti kubietiška muzika, atlikėjų meistriškumas ir programų įvairovė čia yra vieni geriausių Kuboje. Nakvynė viešbutyje.
Poilsį Varadero kurorte galima pratęsti (būtina užsisakyti Lietuvoje).
11 diena (pusryčiai). Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvežimas į Havanos oro uostą. Skrydis iš Havanos: Havana – Europos miestas – Vilnius/Ryga/Varšuva.
12 diena. Grįžimas.

Kelionės kainos (apgyvendinimo variantas C): nuo 2013 Eur/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uosto mokesčiais.
Visi pervežimai pagal programą.
5 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbučiuose turo metu su maitinimu pagal programą.
5 nakvynės Varadero kurorte pasirinktos kategorijos viešbutyje su maitinimu viskas įskaičiuota.
Rusiškai kalbančio gido paslaugos.
Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Kubos viza (turisto kortelė) ~ 40 Eur.
Sveikatos draudimas kelionės metu.
Išvykimo iš Kubos mokestis ~ 25 CUC.
“Tropicana Show” ~ 110 Eur.
Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos.

Papildoma informacija
Minimalus keliautojų skaičius – 1 asm.
Į Kubą vyksite savarankiškai, atvykę prisijungsite prie grupės.
Poilsį Varadero kurorte galima pratęsti (būtina užsisakyti Lietuvoje).
Kaina galioja kai aviabilietų kaina iki 930 Eur.
Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis, todėl rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto.
P.S. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami!
Pastaba: objektų lankymo eiliškumas gali keistis.

Viešbučiai turo metu:
A variantas.  
Havana (3 nakvynės) - Melia Habana 4*
Trinidadas (2 nakvynės) - Brisas Trinidad del Mar 4*
Varadero (5 nakvynės) - Melia Varadero 4+*
B variantas. 
Havana (3 nakvynės) - Occidental Miramar 3+*
Trinidadas (2 nakvynės) - Brisas Trinidad del Mar 4*
Varadero (5 nakvynės) - Sol Palmeras 4*
C variantas. 
Havana (3 nakvynės) - Copacabana 3*
Trinidadas (2 nakvynės) - Costasur 3*
Varadero (5 nakvynės) - Sol Sirenas Coral 3+*

Kontaktai NEMOKAMAI konsultacijai:
El.paštas: vadimas@saitas.lt
Telefonas: +370-5-2608477
Mob.: +370-610-29655

arba užpildykite formą:
Vardas
El. paštas *
Užklausimas *

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą