INFORMACIJA

Visa informacija apie keliones į Karibus: +37037224409 El.paštas: travel@saitas.lt

Pažintinė kelionė į Meksiką: "Didžioji Meksika"

Puikiai įvertinta kelionė! 
VISI IŠVYKIMAI GARANTUOTI!
Kelionės programa:
1 diena. Skrydis į Meksikos sostinę - Meksiką.
Skrydis į Meksiko miestą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje.
2 diena. Meksikas – Teotichuakanas – Meksikas. Ekskursija po Meksikos sostinę, apžiūrite centrinę Sokalo aikštę (UNESCO), senąją Katedrą, Nacionalinius rūmus su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybes), actekų vado Montesumos šventyklos griuvėsius. Taip pat aplankomas Antropologijos muziejus - vienas iš didžiausių tokio pobūdžio muziejų pasaulyje. Kelionė į „Dievų miestą“ Teotichuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, senąjį actekų miestą, vadinamą “meksikietiškuoju Konstantinopoliu”. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsime ir užkopsime į vieną didžiausių ir nuostabiausių statinių Amerikos žemyne - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisime Mirusiųjų gatvės atkarpa. Grįžtate į Meksiką. Vakare rekomenduojama paklausyti mariači muzikantų Garibaldi aikštėje. Nakvynė viešbutyje.
3 diena. Meksikas – Puebla - Oachaka.
Išvykimas iš Meksiko. Kelionė link Pueblos miesto. Kelias vingiuoja tarp daugiau kaip 5 km aukščio Popacatepetlio (“rūkstantis dūmas”) ir Iztaccihuatlio (“balta moteris”) ugnikalnių. Ekskursija po kolonijinį “angelų miestą” Pueblą (UNESCO): aplankysime katedrą, kurios puošnus altorius pagamintas iš marmuro, onikso ir gryno aukso, garsiąją Rosario koplyčią auksu dabintais mediniais ornamentais, brangakmeniais išpuoštą Šv. Marijos statulą (kurios vertė yra 20 mln. JAV dolerių). Judrus miesto centras, garsus meksikiečių meno dirbinių turgus “El Parian”. Kelionė į Oachaką, vakarinė ekskursiją po miestą, kuriuo ypač didžiuojasi meksikiečiai ir kuris taip pat yra įtrauktas į UNESCO sąrašą. Nakvynė viešbutyje.
4 diena. Oachaka – Monte Alban – Tule – Teuantepekas. Išvykimas į Monte Alban. Tai senosios sapotekų civilizacijos ceremonijų centras, viena iš įspūdingiausių šalies
archeologinių zonų. Puiki Oachakos slėnio ir aukštikalnių panorama bei nepakartojama atmosfera, jaučiama senoviniame sapotekų mieste. Vėliau išvykimas į Tulę, kur apžiūrėsime plačiausio diametro medį pasaulyje. Atvykimas į Teuantepeką, nakvynė viešbutyje.
5 diena. Sumidero kanjonas – San Cristobal de las Casas. Išvykstame į vaizdingą Sumidero kanjoną, kurio sienos kyla į 1000m ir didesnį aukštį. Čia jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augmenija bei gyvūnija. Galite pamatyti krokodilų, beždžionių, grifų... Pavakary atvykimas į kalnų miestelį San Cristobal de las Casas. Pažintis su miestu: Santo Domingo katedra, ryškių spalvų indėnų namai, įspūdingas meksikietiškas turgus. Nakvynė viešbutyje.
6 diena. San Cristobal de las Casas – San Juan Chamula – Misol Ha - Palenkė. Po pusryčių išvykimas į San Juan Chamula kaimelį. Pažintis su šio kaimo tradicijomis, buitimi, tikėjimu, gyvenimo būdu. Bažnyčioje pajusite keistą atmosferą, kur mistiškos indėnų apeigos persipynusios su katalikišku tikėjimu. Norintys turguje galės įsigyti indėniškų suvenyrų. Vykstame link Palenkės. Nusileidžiame nuo šaltų Lakandono viršukalnių bei patenkame į visiškai kitą klimato zoną. Po pietų atvykstame prie vaizdingų Misol Ha krioklių. Galimybė išsimaudyti ir atsigaivinti. Vakare atvykimas į Palenkę, poilsis viešbutyje prie baseino.
7 diena. Palenkė – Kampečė. Eskursija po Palenkę, archeologinę vietovę gūdžiose džiunglėse. Pažintis su majų civilizacija. Įrašų šventykla – antkapinis paminklas, savo mįslingumu galintis varžytis su Egipto piramidėmis, Saulės, Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, žaidimo kamuoliu kiemas. Daugybę šio majų miesto pastatų dar slepia džiunglių augmenija. Čia vykdomi archeologiniai kasinėjimai galbūt padės įminti dar daug šio miesto paslapčių. Tęsiame kelionę į Kampečę. Už papildomą mokestį kelionė originaliu traukinuku Kampečės senamiesčiu. Nakvynė viešbutyje.
8 diena. Ušmalis – Merida. Keliaujate į paslaptingą Ušmalio miestą (UNESCO), klestėjusį IV – IX amžiuje. Tai vienas iš gražiausių majų miestų -“miestas, pastatytas tris kartus”. Susipažįstate su vietinėmis istorinėmis ir architektūrinėmis įžymybėmis: Pranašo piramide, Lietaus dievo rūmais, Vėžlių namais, vandens talpyklomis. Vakare atvykstame į Jukatano sostinę Meridą. Nakvynė viešbutyje.
9 diena. Merida – Chichen Itza – Kankunas. Apžvalginė ekskursija po miestą: grožėsitės kolonijinės architektūros pastatais, lankysite centrinę aikštę, katedrą ir Montejo namą – seniausią pastatą Meridoje (pastatytas XVIa.). Vidurdienį išvykimas į žymiąją Chichen Itzą – vieną didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių Jukatano pusiasalyje majų ir toltekų kultūros paminklų. Nuo 30 metrų aukščio Kukulkano piramidės atsivers įspūdingas vaizdas į visą archeologinį kompleksą: „El Caracol“ observatorija, žaidimo kamuoliu šventykla, Šventasis altorius, ant kurio buvo atliekamos žmonių aukojimo apeigos, Tūkstančio kolonų salė, karių šventykla. . Vykstate prie Ik Kil – tai natūralus, gamtinis gėlo vandens „šulinys“, kurio gylis siekia daugiau nei 100 metrų. Galima išsimaudyti bei atsigaivinti vėsiame vandenyje... Pavakaryje atvykimas į Kankuną. Nakvynė viešbutyje.
10-13 dienos. Poilsis Kankune. Poilsis prie Karibų jūros. Ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį. Galima aplankyti Xcaret ekologinį pramogų parką (~95 USD), nuplaukti laivu į Isla Mujeres (Moterų salą, ~60 USD) arba pažvejoti Karibų jūroje.
13 diena. Išvykimas iš šalies. Pervežimas į Kankuno oro uostą. Skrydis Kankunas – Meksikas – Europos miestas.
14 diena Grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kainos: nuo 1590 Eur/asm. + aviabilietas

Į kelionės kainą įskaičiuota
Pasitikimas oro uoste ir vietiniai pervežimai,
Kelionė autobusu su oro kondicionieriumi ir WC pagal programą, (jei grupėje iki 13 žm., ekskursinė programa vyksta važiuojant mikroautobusu su kondicionieriumi),
8 nakvynės su pusryčiais 3*-4* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose turo metu,
4 nakvynės su „viskas įskaičiuota“ pasirinktame viešbutyje Kankune,
vietinio rusiškai kalbančio gido paslaugos,
ekskursinė programa ir visi įėjimo mokesčiai į programoje numatytus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota
Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uosto mokesčiais; 
vietinio skrydžio bilietai,
sveikatos draudimas kelionės metu ~ 20 Eur,
galima pratęsti buvimą Kankune kelioms dienoms. 
arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Papildoma informacija
Minimalus keliaujančiųjų skaičius – 1 asmuo. Ekskursinė programa rusų kalba.
Vykstant 15 asmenų grupei, kartu vyksta kelionių organizatoriaus atstovas iš Lietuvos.
Pastaba: Keičiantis valiutų kursui kelionės kaina gali keistis.
Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negražinami.

Domina kelionė į Meksiką, Kankuną? 
Kontaktai NEMOKAMAI konsultacijai:
El.paštas: vadimas@saitas.lt
Telefonas: +370-5-2608477
Mob.: +370-610-29655
arba užpildykite formą:
Vardas
El. paštas *
Užklausimas *

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą