INFORMACIJA

Visa informacija apie keliones į Karibus: +37037224409 El.paštas: travel@saitas.lt

Pažintinė kelionė į Meksiką: "Magiškoji Meksika"

Puikiai įvertinta kelionė! 
VISI IŠVYKIMAI GARANTUOTI!
Kelionės programa:
1 diena. Skrydis į Meksikos sostinę - Meksiką. Skrydis į Meksiko miestą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje.
2 diena. Meksikas – Teotichakanas. Ekskursija po Meksikos sostinę, apžiūrite centrinę Sokalo aikštę (UNESCO), senąją Katedrą, Nacionalinius rūmus su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybes), actekų vado Montesumos šventyklos griuvėsius, švenčiausios Mergelės Gvadelupės Baziliką. Kelionė į „Dievų miestą“ Teotichuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, senąjį actekų miestą, vadinamą “meksikietišku Konstantinopoliu”. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsime ir užkopsime į vieną didžiausių ir nuostabiausių statinių Amerikos žemyne - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisime Mirusiųjų gatvės atkarpa. Nakvynė viešbutyje.
3 diena. Puebla-Verakruzas. Išvykstate iš Mechiko. Kelionė į Verakruzo uostą prie Meksikos įlankos. Pakeliui   pamatote 2 labiausiai žinomus Popokatepetlio ir Istaksihu
atlio vulkanus Siera Madre kalnų panoramoje. Ekskursija po kolonijinį “angelų miestą” Pueblą (UNESCO): aplankysime katedrą, kurios puošnus altorius pagamintas iš marmuro, onikso ir gryno aukso, garsiąją Rosario koplyčią auksu dabintais mediniais ornamentais, brangakmeniais išpuoštą Šv. Marijos statulą (kurios vertė yra 20 mln. JAV dolerių). Judrus miesto centras, garsus meksikiečių meno dirbinių turgus “El Parian”. Vakare atvykstate į Verakruzą - pažintis su miestu, vietine virtuve ir nakvynė viešbutyje.
4 diena. Verakruzas – La Venta - Palenkė. Po pusryčių išvykstate į Palenkę. Pakeliui aplankote La Venta olmekų civilizacijos muziejų po atviru dangumi bei zoologijos sodą su egzotiškais gyvūnais. Šiame muziejuje galite apžiūrėti garsiąsias olmekų akmenines galvas. Toliau tęsiate kelionę per Tabasko ir Čiapas provincijas Jukatano pusiasalyje. Vakare atvykstate į viešbutį prie Palenkės. Nakvynė viešbutyje.
5 diena. Jaščilanas – Palenkė. Anksti ryte išvykstame į Usumacinta upės žiotis, kur persėsime į valteles ir džiunglių upe kilsime aukštyn link Jaščilano miesto griūvėsių. Jaščilanas – Majų civilizacijos miestas apsuptas vešlių džiunglių, turtingų savo augmenija bei gyvūnija (ten gausu beždžionių bei tukanų). Iš Jaščilano keliaujame link Palenkės, pakeliui matysime nepaprasto grožio k
rioklį. Atvykimas į Palenkę. Nakvynė viešbutyje.
6 diena. Palenkė – Kampečė. Po pusryčių ekskursija vienoje iš žymiausių ir gražiausių majų kultūros archeologinėje vietovėje Palenkė (UNESCO paveldo sąraše). Mįslingas miestas skendi tarp palmių ir lianų tankiose Čiapaso džiunglėse. Aplankote karaliaus Pakalo II mauzoliejų, Saulės, Kryžiaus šventyklas, Karalių rūmus, žaidimo kamuoliu kiemą. Atvykstate į Kampečę – miestą tvirtovę (UNESCO). Nakvynė viešbutyje. 
7 diena. Kampečė – Ušmalis – Merida. Keliaujate į paslaptingą Ušmalio miestą (UNESCO), klestėjusį IV – IX amžiuje. Tai vienas iš gražiausių majų miestų -“miestas, pastatytas tris kartus”. Susipažįstate su vietinėmis istorinėmis ir architektūrinėmis įžymybėmis: Pranašo piramide, Lietaus dievo rūmais, Vėžlių namais. Vakare atvykstate į Jukatano sostinę Meridą. Apžvalginė ekskursija po miestą: grožėsitės kolonijinės architektūros pastatais, lankysite centrinę aikštę, katedrą ir Montejo namą – seniausią pastatą Meridoje (pastatytas XVIa.). Nakvynė viešbutyje.
8 diena. Chichen Itza – Ik Kil – Kankunas. Išvykstate į Ka
nkuną, pakeliui užsukant į Chichen Itzą (UNESCO)– vieną didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių Jukatano pusiasalyje majų ir toltekų kultūros paminklų. Nuo 30 metrų aukščio Kukulkano piramidės atsiveria įspūdingas vaizdas į visą archeologinį kompleksą: „El Caracol“ observatorija, žaidimo kamuoliu šventykla, Šventasis altorius, ant kurio buvo atliekamos žmonių aukojimo apeigos, Tūkstančio kolonų salė, karių šventykla. Vykstate prie Ik Kil – tai natūralus, gamtinis gėlo vandens „šulinys“, kurio gylis siekia daugiau nei 100 metrų. Galima išsimaudyti bei atsigaivinti vėsiame vandenyje... Atvykstate į Kankuną.
9- 10 diena. Poilsis Kankune. Poilsis prie Karibų jūros. Ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį. Galima aplankyti Xcaret ekologinį pramogų parką (95 USD), nuplaukti laivu į Isla Mujeres (Moterų salą, 60 USD) arba pažvejoti Karibų jūroje. 
11 diena. Išvykimas iš šalies. Pervežimas į Kankuno oro uostą, išskridimas iš Meksikos.
12 diena. Grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kainos: nuo 1400 Eur/asm + aviabilietas

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Pasitikimas oro uoste ir vietiniai pervežimai,
kelionė autobusu su oro kondicionieriumi ir WC pagal programą (jei grupėje iki 13 žm., ekskursinė programa vyksta važiuojant mikroautobusu su kondicionieriumi),
7 nakvynės su pusryčiais 3*-4* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose turo metu,
3 nakvynės su “viskas įskaičiuota”3*-4* viešbutyje Kankune,
vietinio rusiškai kalbančio gido paslaugos,
ekskursinė programa ir visi įėjimo mokesčiai į programoje numatytus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Tarptautinių skrydžių bilietai,
vietinio skrydžio Kankunas-Meksikas bilietai,
sveikatos draudimas kelionės metu ~18 Eur,
galima pratęsti buvimą Kankune kelioms dienoms,
arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Papildoma informacija: Minimalus keliaujančiųjų skaičius – 1 asmuo. Ekskursinė programa rusų kalba. Vykstant 15 asmenų grupei, kartu vyksta kelionių organizatoriaus atstovas iš Lietuvos. Pastaba. Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negražinami.

Domina kelionė į Meksiką, Kankuną? 
Kontaktai NEMOKAMAI konsultacijai:
El.paštas: vadimas@saitas.lt
Telefonas: +370-5-2608477
Mob.: +370-610-29655
arba užpildykite formą:
Vardas
El. paštas *
Užklausimas *

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą