INFORMACIJA

Visa informacija apie keliones į Karibus: +37037224409 El.paštas: travel@saitas.lt

Pažintinė kelionė į Meksiką: "Mistiškoji Meksika"

Puikiai įvertinta kelionė! 
VISI IŠVYKIMAI GARANTUOTI!

1 diena. Skrydis į Meksiko miestą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje.
2 diena. Meksikas – Teotichuakanas – Meksikas. Ekskursija po Meksikos sostinę, apžiūrite centrinę Sokalo aikštę (UNESCO), senąją Katedrą, Nacionalinius rūmus su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybes), actekų vado Montesumos šventyklos griuvėsius, švenčiausios Mergelės Gvadelupės Baziliką. Kelionė į „Dievų miestą“ Teotichuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, senąjį actekų miestą, vadinamą “meksikietiškuoju Konstantinopoliu”. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsime ir užkopsime į vieną didžiausių ir nuostabiausių statinių Amerikos žemyne - Saulės piramidę (65 m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisime Mirusiųjų gatvės atkarpa. Grįžtate į Meksiką. Nakvynė viešbutyje.
3 diena. Fridhos Kahlo muziejus – Trockio muziejus – Tasko. Po pusryčių išvyka į Fridhos Kahlo namą – muziejų, kuriam 1907 metais gimė žymioji Meksikos menininkė. Čia susipažinsite su unikalios ir aistringos menininkės gyvenimu bei kūryba. Vėliau aplankome šalimais esanti Trockio muziejų, kuriame eksponuojami didžiojo revoliucionieriaus asmeniniai daiktai bei nuotraukos. Vakare
atvykimas į Tasko miestą. Ekskursija pėsčiomis. Siauros gatvelės, kolonijiniai pastatai, nuostabi katedra ir daugybė sidabro parduotuvėlių sužavi visus čia atvykusius. Nakvynė viešbutyje.
4 diena. Tasko – Xochicalco – Kakauamilpos grotos – Tasko. Išvykstame į Xochicalco miestą, seną iki kolumbinių laikų vietovę, kuri įsikūrusi Morelos valstijos vakaruose esančiuose kalvose bei apsuptos puikaus slėnio. Xochicalco miestas klestėjo po kitų didžiųjų kultūros, religijos bei politikos centrų (Monte Albano, Palenkės, Tehotihuakano) sunykimo. Miesto pavadinimas išvertus iš indėnų kalbos reiškia „gėlių namai“. Ši vietovė 1999 metais buvo įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vėliau išvyka į Kakauamilpos grotas. 27-iose požeminėse salėse išvysite stalaktitus ir stalagmitus, kurių paviršiuje galima ižvelgti gyvūnų, žmonių ir fantastinių būtybių kontūrus. Grįžimas į Tasko. Nakvynė viešbutyje.
5 diena. Tasko – Xochimilco – Meksikas. Po pusryčių išvykstame pasiplaukioti Xochimilcio kanalais, Actekai juos pastatė beiveik prieš 1000 metų. Tai vieninteliai išlikę iki ispaniškojo laikotarpio Teočtitlano kanalai. Tekilos degustavimas, mariačių muzikos klausymasis. Vakare atvykimas į Meksiko miestą. Nakvynė viešbutyje.
6 diena. Meksikas – Puebla – Verakruzas. Išvykstate iš Mec
hiko. Kelionė į Verakruzo uostą prie Meksikos įlankos. Pakeliui pamatote 2 labiausiai žinomus Popokatepetlio ir Istaksihuatlio vulkanus Siera Madre kalnų panoramoje. Ekskursija po kolonijinį “angelų miestą” Pueblą (UNESCO): aplankysime katedrą, kurios puošnus altorius pagamintas iš marmuro, onikso ir gryno aukso, garsiąją Rosario koplyčią auksu dabintais mediniais ornamentais, brangakmeniais išpuoštą Šv. Marijos statulą (kurios vertė yra 20 mln. JAV dolerių). Judrus miesto centras, garsus meksikiečių meno dirbinių turgus “El Parian”. Vakare atvykstate į Verakruzą. Nakvynė viešbutyje.
7 diena. La Venta – Palenkė. Pusryčiai. Išvykimas į Palenkę. Pakeliui aplankote La Venta olmekų civilizacijos muziejų po atviru dangumi. Šiame muziejuje galite apžiūrėti garsiąsias olmekų akmenines galvas. Toliau tęsiate kelionę per Tabasko ir Čiapas provincijas Jukatano pusiasalyje. Vakare atvykstate į viešbutį prie Palenkės. Nakvynė viešbutyje.
8 diena. Palenkė – Jaščilanas – Misol Ha – Palenkė. Pusryčiai.
Anksti ryte vykstame į Usumasinta upės žiotis, ten persėdame į valteles. Tai vienintelis būdas patekti į vieną įspūdingiausių majų civilizacijos miestų - Jaščilano, apsupto vešlių džiunglių, turtingų savo augmenija ir gyvunija. Keliaujame į Palenkę. Maudynės akinančiai žydrame Misol Ha krioklyje slėpiningų džiunglių apsuptyje. Nakvynė viešbutyje.
9 diena. Palenkė – Kampečė. Eskursija po Palenkę, archeologinę vietovę gūdžiose džiunglėse. Pažintis su majų civilizacija. Įrašų šventykla – antkapinis paminklas, savo mįslingumu galintis varžytis su Egipto piramidėmis, Saulės, Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, žaidimo kamuoliu kiemas. Daugybę šio majų miesto pastatų dar slepia džiunglių augmenija. Čia vykdomi archeologiniai kasinėjimai galbūt padės įminti dar daug šio miesto paslapčių. Vėliau vykstame į Kampečę. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.
10 diena. Ušmalis – Merida. Keliaujate į paslaptingą Ušm
alio miestą (UNESCO), klestėjusį IV – IX amžiuje. Tai vienas iš gražiausių majų miestų -“miestas, pastatytas tris kartus”. Susipažįstate su vietinėmis istorinėmis ir architektūrinėmis įžymybėmis: Pranašo piramide, Lietaus dievo rūmais, Vėžlių namais, vandens talpyklomis. Vakare atvykstame į Jukatano sostinę Meridą. Nakvynė viešbutyje.
11 diena. Merida – Chichen Itza – Kankunas. Apžvalginė ekskursija po miestą: grožėsitės kolonijinės architektūros pastatais, lankysite centrinę aikštę, katedrą ir Montejo namą – seniausią pastatą Meridoje (pastatytas XVIa.). Vidurdienį išvykimas į žymiąją Chichen Itzą – vieną didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių Jukatano pusiasalyje majų ir toltekų kultūros paminklų. Nuo 30 metrų aukščio Kukulkano piramidės atsivers įspūdingas vaizdas į visą archeologinį kompleksą: „El Caracol“ observatorija, žaidimo kamuoliu šventykla, Šventasis altoriu
s, ant kurio buvo atliekamos žmonių aukojimo apeigos, Tūkstančio kolonų salė, karių šventykla. Vykstate prie Ik Kil – tai natūralus, gamtinis gėlo vandens „šulinys“, kurio gylis siekia daugiau nei 100 metrų. Galima išsimaudyti bei atsigaivinti vėsiame vandenyje... Pavakaryje atvykimas į Kankuną. Nakvynė viešbutyje.
12 - 13 dienos. Poilsis prie Karibų jūros. Ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį. Galima aplankyti Xcaret ekologinį pramogų parką (~95 USD), nuplaukti laivu į Isla Mujeres (Moterų salą, ~60 USD) arba pažvejoti Karibų jūroje.
14 diena. Pervežimas į Kankuno oro uostą. Skrydis Kankunas – Meksikas – Europos miestas.
15 diena. Grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kainos: nuo 1760 Eur/asm. + aviabilietas

Į kelionės kainą įskaičiuota
Pasitikimas oro uoste ir vietiniai pervežimai.
Kelionė autobusu su oro kondicionieriumi ir WC pagal programą, (jei grupėje iki 13 žm., ekskursinė programa vyksta važiuojant mikroautobusu su kondicionieriumi).
10 nakvynių su pusryčiais 4* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose turo metu.
3 nakvynės su „viskas įskaičiuota“ maitinimo tipu pasirinktame viešbutyje Kankune.
Vietinio rusiškai kalbančio gido paslaugos.
Ekskursinė programa ir visi įėjimo mokesčiai į programoje numatytus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota
Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uosto mokesčiais;
Sveikatos draudimas kelionės metu ~ 22 Eur;
Galima pratęsti buvimą Kankune kelioms dienoms.
Arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.
Papildoma informacija: keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negražinami.
Vykstant 15 asmenų grupei, kartu vyksta kelionių organizatoriaus atstovas iš Lietuvos.

Domina kelionė į Meksiką, Kankuną? 
Kontaktai NEMOKAMAI konsultacijai:
El.paštas: vadimas@saitas.lt
Telefonas: +370-5-2608477
Mob.: +370-610-29655
arba užpildykite formą:
Vardas
El. paštas *
Užklausimas *

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą