INFORMACIJA

Visa informacija apie keliones į Karibus: +37037224409 El.paštas: travel@saitas.lt

Pažintinė kelionė į Meksiką: "Sparnuotosios gyvatės lobiai"

Garantuotas išvykimas esant bent 1 asmeniui!
Turistai Meksikoje prijungiami prie rusakalbės grupės.
Kelionės programa:
1 diena. Skrydis į Meksiko miestą. Skrydis į Meksiko miestą. Atvykimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį, poilsis po skrydžio. Nakvynė viešbutyje.
2 diena. Meksikas – Teotichuakanas – Meksikas. Pusryčiai. Ekskursija po Meksikos sostinę: centrinė Sokalo aikštė (UNESCO), senoji Katedra, Nacionaliniai rūmai su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybę). Taip pat lankomas Antropologijos muziejus – vienas iš didžiausių archeologinių ir etnografinių radinių muziejų pasaulyje. Kelionė į „Dievų miestą“ Teotichuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi: Saulės piramidė bei greta esanti Mėnulio piramidė, Mirusiųjų gatvė, Sparnuotosios gyvatės šventykla (Ketcalkoatl). Grįžimas į Meksiką. Nakvynė viešbutyje.
3 diena. Meksikas – Tula – Keretaras – San Miguel de Allende. Pusryčiai. Išvykimas į Tulą, miestą, pastatytą toltekų, garsėjantį savo Atlantais – milžiniškomis skulptūromis, sveriančiomis po 8 tonas. Toltekų kultūra turėjo didžiulę įtaką actekų, majų ir vėlesnėms civilizacijoms. Kelionė tęsiama į Keretaro miestą, žymų didingais pastatais: parapijomis, bažnyčiomis, vienuolynais ir garsiuoju 74 arkų akveduku, pastatytu XVIIIa. Pavakary išvykstama į vieną gražiausių Meksikos miestų – San Miguel de Allende, pripažintą Nacionaliniu paminklu. Šio miesto akmenimis grįstos gatvelės, nuostabūs namų fasadai, nepakartojama San Migelio parapija, bažnyčios ir muziejai palieka neišdildomus įspūdžius. Nakvynė viešbutyje.
4 diena. San Miguel de Allende – Atotonilko – Guanachuato. Pusryčiai. Išvykimas į Atotonilko miestą, lankoma Jėzaus iš Nazareto bažnyčia, iš kurios Migelis Idalgo paėmė Šventosios Gvadelupės ikoną, kad paskelbtų ją karo už nepriklausomybę simboliu. Galimybė išsimaudyti terminiame baseine. Kelionė tęsiama į Guanachuato (UNESCO), garsų savo sidabro kasyklomis, vaizdingomis senamiesčio gatvelėmis ir skersgatviais – čia yra žymusis „bučinių skersgatvis“. Nakvynė viešbutyje.
5 diena. Guanachuato – tekilos degustacija – Gvadalachara. Pusryčiai. Kelionė į Halisko valstiją, čia lankoma sodyba, kurioje gaminama tekila, gėrimas tapęs Meksikos nacionaliniu pasidižiavimu. Pažintis su įvairių tekilos rūšių gaminimo subtilybėmis. Tekilos degustacija. Vakare atvykimas į Halisko valstijos sostinę – Gvadalacharą. Nakvynė viešbutyje.
6 diena. Gvadalachara – Patzkuaro – Morelia. Pusryčiai. Trumpa apžvalginė ekskursija po Gvadalacharos miestą ir išvykimas į Patzkuaro, išsidėsčiusį ant to paties pavadinimo ežero kranto, ir laikomą vienu gražiausių kolonijinių miestų Meksikoje. Be puikaus klimato, jis dar garsėja savo istorija ir kultūros paminklais. Atvykimas į Morelia, vadinamą „rožiniu miestu“, jo senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.
7 diena. Morelia – Kakauamilpa urvai – Tasko. Pusryčiai. Išvykimas į Tasko, pakeliui aplankant vieną didžiausių urvų sistemų pasaulyje – Kakauamilpa (užima ~ 1600 ha plotą). Požeminėse salėse gausybė stalagtitų ir stalagmitų, uolų paviršiuje galima įžvelgti fantastinių būtybių, gyvūnų, žmonių figūrų kontūrus. Vakare atvykimas į Tasko miestą, žymų sibadro gaminiais ir unikalia architektūra. Nakvynė viešbutyje.
8 diena. Tasko – Xochicalco – Akapulkas. Pusryčiai. Lankomi Xochicalco (UNESCO), actekų apeigų centro, griuvėsiai. Čia vykdavo aukojimai „Sparnuotajai gyvatei“ – Ketcalkoatliui. Atvykimas į Akapulką, trumpa apžvalginė ekskursija po miestą. Nakvynė viešbutyje.
9 diena. Akapulkas. Pusryčiai. Laisva diena Akapulke. Nakvynė viešbutyje.
10 diena. Akapulkas – Tepoztlan – Meksikas. Pusryčiai. Išvykimas į vaizdingą, akmeninimis grįstomis gatvelėmis miestą – Tepoztlan, žymų XVI a. dominikonų vienuolių pastatytu vienuolynu. Atvykimas į Meksiko miestą. Nakvynė viešbutyje.
11 diena. Meksikas – Puebla – Oaksaka. Pusryčiai. Išvykimas link Pueblos miesto. Pakeliui matyti didingi ugnikalniai – Popocatepetlis (5452 m) ir Iztaccihuatlis (5286 m). Ekskursija po kolonijinį “angelų miestą” Pueblą (UNESCO), garsėjantį savo virtuve, išskirtiniais keramikos dirbiniais, rankdarbiais, gausybe bažnyčių ir koplyčių. Kelionė į Oaksaką, vakarinė ekskursija po miestą, kuriuo ypač didžiuojasi meksikiečiai ir kuris taip pat yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.
12 diena. Oaksaka – Monte Alban – Tule – Tehuantepekas. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Monte Alban (UNESCO) – senosios sapotekų civilizacijos ceremonijų centrą, vieną įspūdingiausių šalies archeologinių vietų. Nuo čia atsiveria puiki Oaksakos slėnio panorama. Vėliau išvykimas į Tulę, kur apžiūrimas plačiausio diametro medis pasaulyje. Atvykimas į Tehuantepeką, nakvynė viešbutyje.
13 diena. Tehuantepekas – Sumidero kanjonas – San Cristobal de las Casas. Pusryčiai. Išvykimas į vaizdingą Sumidero kanjoną, kurio sienos kyla į 1000m aukštį, kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augmenija bei gyvūnija. Pavakary atvykimas į kolonijinį miestelį San Cristobal de las Casas vadinamą „architektūros perlu“. Nakvynė viešbutyje.
14 diena. San Cristobal de las Casas – San Juan Chamula – Misol Ha – Palenkė. Pusryčiai. Išvykimas į San Juan Chamula kaimelį, garsų savo bažnyčia, kurioje persipynę senosios indėnų religijos ir šiuolaikinis katalikiškas tikėjimas. Vykstama link Palenkės. Pakeliui aplankomi vaizdingi Misol Ha kriokliai. Galimybė išsimaudyti. Vakare atvykimas į Palenkę. Nakvynė viešbutyje.
15 diena. Palenkė – Kampečė. Pusryčiai. Ekskursija po Palenkę (UNESCO), žymiausią majų archeologinę vietovę. Čia susipynė istorijos didybė ir gamtos grožis. Palenkėje išliko senovės meno paminklai: kapai, Saulės ir Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, Įrašų šventykla – antkapinis paminklas. Išvykimas į Kampečę (UNESCO). Už papildomą mokestį kelionė originaliu traukinuku Kampečėje. Nakvynė viešbutyje.
16 diena. Kampečė – Ušmalis – Merida. Pusryčiai. Išvykimas į paslaptingą Ušmalio miestą (UNESCO), klestėjusį IV–IX amžiuje. Po pietų atvykimas į Jukatano sostinę Meridą, lankoma centrinė aikštė ir Paseo del Montejo prospektas, kuriame puikuojasi prabangios europinio stiliaus rezidencijos, pastatytos XIX a. pab. - XX a. pr. Nakvynė viešbutyje.
17 diena. Merida – Chichen Itza – Kankunas. Pusryčiai. Išvykimas į žymiąją Chichen Itzos (UNESCO) archeologinę vietovę. Lankoma: sparnuotosios gyvatės Kukulkano piramidė, senovinė observatorija, ritualinių žaidimų aikštė. Vykstama prie Ik Kil – tai natūralus, gamtinis gėlo vandens „šulinys“, kurio gylis siekia daugiau nei 100 metrų, galimybė išsimaudyti. Pavakary atvykimas į Kankuną. Nakvynė viešbutyje.
18 diena. Poilsis Kankune. Pusryčiai. Poilsis Kankune - saulėtame kurorte Karibų jūros pakrantėje. Kankunas garsėja smėlio paplūdimiais, aktyviu naktiniu gyvenimu bei gausybe puikių restoranų. Galimos papildomos ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį. Nakvynės viešbutyje.
19 diena. Išvykimas iš šalies. Pervežimas į Kankuno oro uostą. Skrydis iš Kankuno.
20 diena. Grįžimas į Lietuvą.  

Pažintinės kelionės kaina: nuo 3260 Eur/asm. + aviabilietas

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir vietiniai pervežimai pagal programą,
• 16 nakvynių 4* viešbučiuose su pusryčiais turo metu,
• 2 nakvynės 3*-4* viešbutyje Kankune su „viskas įskaičiuota“,
• ekskursinė programa,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Pastabos:
• garantuotas išvykimas esant bent 1 asmeniui,
• turistai Meksikoje prijungiami prie rusakalbės grupės,
• galima pratęsti poilsį Kankune keliomis dienomis – kaina pagal užklausimą,
• galima pakeisti viešbutį Kankune į viešbutį Cozumel saloje arba Playa del Carmen kurorte – kaina pagal užklausimą,

Svarbu:
• keičiantis paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

Domina kelionė į Meksiką, Kankuną? 
Kontaktai NEMOKAMAI konsultacijai:
El.paštas: vadimas@saitas.lt
Telefonas: +370-5-2608477
Mob.: +370-610-29655
arba užpildykite formą:
Vardas
El. paštas *
Užklausimas *

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą