INFORMACIJA

Visa informacija apie keliones į Karibus: +37037224409 El.paštas: travel@saitas.lt

Karibų salos

Karibų jūra yra antra pagal dydį jūra pasaulyje, o jos salos apima tūkstančius kvadratinių kilometrų ir jas sudaro daugiau nei 7000 salelių bei rifų. Karibai asocijuojasi mums su kokosų palmėmis, smėlėtais paplūdimiais ir žalsvai melsvos spalvos vandenynu. Nuostabus dalykas yra tai, kad šie vaizdai yra ne rašytojų vaizduotės darbas!  Tai salos, kurias vertėtų aplankyti bent kartą gyvenime. Tai nereiškia, kad visos Karibų salos  yra vienodos. Karibų salos ypatingos tuo, kad kiekviena jų vis kitokia: vienos yra plokščios, kitos – kalnuotos, trečios apžėlusios džiunglėmis, ketvirtose – įdomūs miestai. Jei jums įdomu, kaip pasirinkti atostogas Karibuose, kad tiktų Jums ir Jūsų šeimai, perskaitykite žemiau esančią informaciją.
Antigva - didžiausia Antigvos ir Barbudos valstybės sala, turinti stiprų anglų kolonijos paveldą. Saloje yra
daugybė įvairiausių  paplūdimių, kiekvieną kartą galite džiaugtis vis skirtinga aplinka. 
Aruba - geresnės vietos atostogoms surasti yra neįmanoma. Begalė pramogų ir ekskursijų pavers jūsų kelionę neišdildomų įspūdžių lavina.
Bahamų salos -  jas sudaro daugiau nei 20 gyvenamųjų salų, kurios yra turtingos istorija, jūriniu gyvenimu bei gamtos grožiu. Turistams siūloma pasigrožėti povandeniniu pasauliu  panardant tarp koralinių rifų  ar tiesiog paviršiniu nardymo įranga bei išbandyti vandens ir ne tik, pramogas.  
Barbadosas – idealiai tinkanti vieta tiems, kurie vertina komfortišką ir prabangų poilsį, kurį galima praleisti gausybėje nuostabių salos paplūdimių.  Ši sala garsėja savo istorinėmis vietomis, puikiais muzikos barais bei restoranais, taip pat romu.
Kaimanų salos - vieta, kur Jūs galite mėgautis aukštos klasės giluminiu ir paviršiniu nardymu. šios trys salos vakarinėje Karibų jūros dalyje (visų pirma Grand Kaimanas) gali didžiuotis spalvingais namais ir nuostabiais penkių žvaigždučių viešbučiais.
Kuba – viena mėgstamiausių vietų tarp jaunavedžių. Kuboje ištisus metus geras oras, tad visada svetingai priima turistus. Nuvykus į vietinį klubą Buena Vista su cigaru, mojito bei šiaudine skrybėle, nepamirškite apsižvagyti ir pasigrožėti architektūra savo kelyje!
Dominikos Respublika – viską turinti fantastiškoji "DR", nuo paplūdimių iki nuostabaus oro, vandens
sporto. Sala yra lengvai pasiekiama iš Euporos, tad ji tapo viena iš labiausiai mėgstamiausių Karibų salyno krypčių.
Grenada – puiki vieta, tinkanti romantiškam poilsiui. Grenada yra šalia Trinidado ir Tobago, turi puikių kurortų, galinčių patenkinti visus Jūsų poreikius. Turistai taip pat gali tyrinėti atogrąžų miškus ir sodrias džiungles, kuriose knibžda daugybė beždžionių ir paukščių.
Jamaika – regio tėvynė, vargu ar reikia įvado apie tai. Jamaikoje verta aplankyti gražius miestus, tokius kaip: Kingstonas, Montego Bay ir Negrilis bei pasimėgauti ilgomis popietėmis Septynių Mylių Paplūdimyje ir puikiu vištienos barbekiu. 
Margaritos sala – vadinama Karibų perlu. Tai vieta, į kurią norisi sugrįžti dar iš jos neišvykus.  Ši nedidelė sala savyje sutalpina visą pasaulį: čia galima rasti  gelsvo smėlio paplūdimius, aukščiausius kalnus, krintančius krioklius, egzotiškų augalų apsuptus mažus miestelius bei daugelį vandens gyvūnų. 
Sent Kitsas sujungtas plonu kanalu su Nevio sala. Sent Kitsas turi plačius paplūdimius, garsus įdomiomis lavos formomis, istorinių želdinių namais, fortais.
Sent Lusija – puikus prieglobstis atogrąžų miškams, gražūs, ramūs paplūdimiai, ku
rie būdingi Karibų jūrai. Sent Lusija yra mažesnė tropinė sala rytinėje Karibų jūros dalyje.
Tobagas  (oficialiai, Trinidadas ir Tobagas) - Tobago pakrantėje yra neįtikėtini koraliniai rifai, kuriais gali grožėtis tiek giluminio, tiek paviršinio nardymo mėgėjai. Nemėgstantiems
nardyti, siūloma apsipirkti ar pasimėgauti karnavalu sezono metu. 

Faktai apie Karibų salyną:
• Bendras salų ir salelių skaičius: apie 7000;
• Tik 2 proc. salų yra apgyvendintos;
• 2012 m. apsilankė 12.000.000 turistų;
• Dominikos Respubliką aplankė daugiausiai turistų: 3.500.000;
• Populiariausia kruizų kryptis.

Domina poilsinės kelionės į Karibus? 
Kontaktai NEMOKAMAI konsultacijai:
El.paštas: vadimas@saitas.lt
Telefonas: +370-5-2608477
Mob.: +370-610-29655
arba užpildykite formą:
Vardas
El. paštas *
Užklausimas *Komentarų nėra:

Rašyti komentarą