INFORMACIJA

Visa informacija apie keliones į Karibus: +37037224409 El.paštas: travel@saitas.lt

Ekskursijos Dominikos Respublikoje

Populiariausios pažintinės ekskursijos Dominikos Respublikoje:

Saono sala ir Altos de Chavon
Altos de Chavon – tikras viduržemio pakrantės stiliaus miestukas egzotiškos augmenijos apsuptyje. Aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmetyję miestelį restauravo italų architektas Roberto Copa. Šiandien čia galima pasigrožėti jo darbo rezultatais - graikiško stiliaus amfiteatru, archeologijos muziejumi, skirtu seniesiems salos gyventojams indėnams taino, mažais „butikais“ ir meno galerijomis.
Po pasivaikščiojimo mieste sėsite į greitaeiges valtis ir vyksite į Rytų nacionalinio parko dalį – Saono salą, paskelbtą gamtos draustiniu. Čia gyvena delfinai, žuvys skraiduolės, jūrų žvaigždės ir dar daug kitos įspūdingos jūrų faunos. Išvyka neapsieis be maudynių, saulės vonių balto smėlio paplūdimyje ir paviršinio nardymo. Pietų metu vaišinsitės kreolų virtuvės patiekalais ir nacionaliniais gėrimais. Po pietų tęsite pažintį su nacionaliniu parku.
Saono sala ir Altos de Chavon ekskursijos kaina - 180 USD/suaugusiam ir 90 USD/vaikui
Saono sala ir Altos de Chavon VIP ekskursijos kaina - 280 USD/suaugusiam ir 240 USD/vaikui

Samanos pusiasalis
Žiemos sezono metu Samano įlankoje galima stebėti nepakartojamą vaizdą – kuprotųjų banginių šokį. Tiesiog užima žadą, kai šešiasdešimties tonų milžinas iššoka iš vandens ir vėl neria gelmėn arba praplaukia visai šalia laivo. Būtent tuo metu į šiltus įlankos vandenis banginiai susirenka veistis.
Šios išvykos metu dar aplankysime ir Cayo Levantado salą – čia ilsėsitės balto smėlio paplūdimyje ir mėgausitės maudynėmis, nardysite ir tingiai supsitės hamakuose. Aplankysime Lemon krioklį, pasislėpusį tropinės augmenijos tankmėje.
Į ekskursijos kainą įskaičiuotas skrydis, pervežimas, rusakalbio gido paslaugos, pasiplaukiojimas valtimi, jodinėjimas žirgais, pietūs.
<<<Video apie Samanos kurortą>>>
Samanos pusiasalis ekskursijos kaina - 275 USD/suaugusiam ir 255 USD/vaikui

Katalinos sala
Ši sala – vos 15 km2 , tačiau čia vyraujančio grožio užtektų visam žemynui. Baltas smėlis švelnus lyg šilkas, o tingiai banguojanti Karibų jūra demonstruoja visus įmanomus mėlynos spalvos atspalvius. Katalina – tai absoliučios ramybės sala. Tačiau viešint joje būtina pasinerti į jūrą ir pasižvalgyti po vietinius koralus.
Kelionė patogiu katamaranu truks apie 45 minutes. Ji tikrai neprailgs, nes gurkšnodami „Kuba Libre“ kokteilius galėsite šokti pagal bačatos ir merengės ritmus. Saloje lauks nemažiau įspūdingi pietūs – puiki proga paragauti omarų. Dar lauks ir pasiplaukiojimas Chavon upe bei ekskursija į tabako fabriką, kuriame gaminami vieni populiariausių cigarų šalyje. Į išvykos kainą įskaičiuotas pervežimas į La Romana uostą, rusakalbio gido paslaugos, pasiplaukiojimas katamaranu, pietūs, gėrimai. 
Katalinos sala ekskursijos kaina - 130 USD/suaugusiam ir 65 USD/vaikui

Ekskursija į Santo Domingo
Šiuolaikinė miesto dalis pasitiks Kultūros aikšte ir jos architektūriniu ansambliu, kuriame puikuojasi ir nacionalinis teatras, šiuolaikinio meno galerija, nacionalinė biblioteka. Apsilankysime ir Malekone – gyvybingiausioje miesto dalyje, besitęsiančioje palei Karibų jūros pakrantę. Pabuvosime ir 15 metrų gylyje esančioje „trejų akių“ oloje. Norintys galės apsilankyti dideliame prekybos centre ir įsigyti lauktuvių.
Į išvykos kainą įskaičiuotas pervežimas, rusakalbio gido paslaugos, apžvalginė ekskursija „Chu-Chu“ traukiniu po istorinį miesto centrą, bilietai į lankytinus objektus, pietūs.
Santo Domingo ekskursijos kaina - 84 USD/suaugusiam ir 42 USD/vaikui
Santo Domingo VIP ekskursijos kaina - 125 USD/suaugusiam ir 100 USD/vaikui

Ekskursija Karibų jūra Deluxe
Baltutėliu patogiu katamaranu leisimės į nevarginantį pasiplaukiojimą ir grožėsimės laukine Dominikos gamta. Ryte autobusas Jus atveš į Bayahibe, iš ten ir pradėsime savo jūrinę ekskursiją. Jūsų laukia žydrosios lagūnos su jūrų žvaigždėmis, plaukiojančios mangrovių salelės. Sėsime į greitaeiges valtis ir plauksime sekliu Katuano sąsiauriu, aplankysime tris tropines saleles. Norintys galės panardyti.
Grįžę į katamaraną papietausite, pasimėgausite tradiciniais kreoliškais patiekalais. Po pietų laukia pažintis su didžiausia Dominikos respublikai priklausančia sala – Saona. Atrasta paties Kolumbo, ji ilgą laiką buvo piratų prieglobsčiu, o dabar – tai rojų primenanti poilsio vieta su baltais paplūdimiais, kokosų palmėmis ir nepaprastai gražia Karibų jūra.
Keliaudami atgal galėsite išmokti vietinių šokių arba pasimėgauti masažiniu baseinėliu ir švelniu jūros brizu. Visos kelionės metu laive veikia baras su vietiniais ir premium klasės gėrimais.
Karibų jūra Deluxe ekskursijos kaina - 180 USD/suaugusiam ir 90 USD/vaikui

Karibų salų magija
Informatyvi, dinamiška, įspūdinga ekskursija, praskleisianti paslaptingų senųjų religinių ritualų pasaulio bei kultūrinio paveldo šydą. Didžiausios Karibų salos – Kuba ir Haitis (Dominikos respublika yra būtent šioje saloje) – domina atvykėlius savo kultūra, buitimi, bet labiausiai senaisiais religiniais ritualais, puoselėtais senųjų indėnų genčių bei vergų, kolonizatorių atgabentų iš Afrikos.
Haičio saloje netgi ir šiandien galima išvysti mistinius vudu ritualus, kreiptis patarimų į šamaną ir dalyvauti indėnų vykdomose apeigose. Vietiniai autentiški religiniai ritualai ir būrimai nepavaldūs šiuolaikinio pasaulio dėsniams ir visą pasaulį užvaldžiusiam techniniam progresui. Magiškosios tradicijos vis dar perduodamos iš kartos į kartą.
Ekskursijos programa:pažintis su vietiniais šamanais ir burtininkais;
pasiplaukiojimas garlaiviu upe. Laive laukia pietūs, mago pasirodymas, muzikinis konkursas;
Taino genties indėnų dievų urvas;
Šventosios Altargasijos bazilika – Dominikos gyventojų globėjos ikona;
Saloje randamų pusbrangių akmenų muziejus;
Mistinis vudu ritualas.
Į išvykos kainą įskaičiuotas pervežimas, rusakalbio gido paslaugos, vanduo ir gaivieji gėrimai autobuse, pietūs su jūros gėrybių patiekalais, taurė vyno, romas ir apelsinų sultys, alkoholinių trauktinių degustacija.  Ekskursijos Karibų salų magija kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.

Ekskursija Plaustais Charabakoa kalnuose
Mėgstate ekstremalias pramogas? Tai kviečiame į „raftingą“ kalnų upe. Charabakoa – kalnų masyvas, kuriame savo gyvenimą pradeda dešimtys kalnų upių ir upelių. Jos puikiai tinka azartiškiems plaukimams baidarėmis. Norintiems išbandyti šią vandens pramogą specialus pasirengimas nebūtinas. Prieš plaukimą instruktorius praves išsamų instruktažą, papasakos apie numatomą maršrutą, saugumo taisykles, parodys, kaip naudotis įranga. O tada – į kalnų upę su slenksčiais, akmenimis ir plaukikų pilnomis baidarėmis.
Į išvykos kainą įskaičiuotas pervežimas, gido paslaugos, skrydis, pietūs. Į išvyką gali vykti vaikai tik nuo 14 metų. Ekskursijos Plaustais Charabakoa kalnuose kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.

Fun-Fun urvas
Los Haitises nacionaliniame parke esantis„Fun-Fun“ urvas – vienas didžiausių pasaulyje. Su specialia įranga leisimės į 18 m gylį ir grožėsimės požeminiais stalagtitų ir stalagmitų peizažais. Įveiksite įvairias kliūtis, lankysite grotas ir apžiūrinėsite gamtos sukurtas skulptūras – laukia nepamirštamas nuotykis po žeme. Nuostabi parko gamta, urvo dydis ir įspūdis įsimins ilgam. Ši ekskursija gana ekstremali, reikalaujanti sportinio pasirengimo. Vaikai į šią ekskursiją gali vykti tik nuo 14 metų. Rekomenduojama vilkėti patogius sportinius drabužius, taip pat būtina pasiimti antrą drabužių pamainą.
Ekskursijos Fun-Fun urvas kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.

Išvyka sraigtasparniu
Į vieną gražiausių Dominikos pakrančių galėsite pažvelgti iš „paukščio skrydžio“. Skrisdami sraigtasparniu virš Kabeza de Toro pakrantės išvysite, kur susitinka Atlanto vandenynas ir Karibų jūra. Iš aukštai žvelgsite į prabangių viešbučių kompleksus, nuostabius peizažus, užfiksuotus net Holivudo filmuose, į prieš 30 metų nuskendusį laivą, kurį dabar nuolat lanko narai. Jei pasiseks, nufotografuosite ir ryklius bei banginius, kartais aplankančius Bavaro įlanką. Į išvykos kainą įskaičiuotas pervežimas ir gaivieji gėrimai prieš skrydį.
Išvykos sraigtasparniu kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.

Ekstremalus pasivažinėjimas "Bagiais"
„Bagiai“ – tai mini visureigiai, skirti važiuoti klampiu smėliu. Jais važiuodami aplankysite Macao paplūdimį, bananų plantaciją, Taino olą, kurioje Kolumbo laikais gyveno vietiniai indėnai. Į išvykos kainą įskaičiuotas pervežimas ir įėjimas į olą. Ekskursijos "Bagiais" kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.


Dominikos gilumoje
Nukreipkite žvilgsnį nuo žavingų Karibų vandenų į salos gilumą, kur laukia kalnų takeliai ir vingiuojantys vyksite į rančą, stovinčią nuostabiai gražios gamtos apsuptyje – aplink kalvos, palmės, apelsinmedžiai. Pajodinėsite žirgais, stebėsite povus ir papūgas. Čia lauks ir pažintis su kreolų virtuve. Po pietų leisimės į vieną gražiausių Macao paplūdimį, kur susitiksime su Atlanto vandenynu.
Į išvykos kainą įskaičiuotas pervežimas, rusakalbio gido paslaugos, jodinėjimas žirgais, baras visos išvykos metu, pietūs.
Ekskursijos Dominikos gilumoje kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.

„Bavaro splash“
Išvyka bus nepakartojama, kadangi jos metu Jums bus suteikta galimybė pavairuoti motorinę valtį ir be abejo pasideginti jos denyje, pasimaudyti atviroje jūroje. Pasiplaukiojimas vyks netoli garsiosios Bavaro pakrantės. Išvykos metu suteiksime Jums reikalingą įrangą povandeniniam pasiplaukiojimui.
Svarbu: dieną prieš išvyką nevartokite alkoholinių gėrimų!
Ekskursijos „Bavaro splash“ kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.

Nardymo kursai „Open Water Diver“ Dominikos Respublikoje
Kursų trukmė – trys su puse dienos. „Open Water Diver“ — tai pirmasis pradedančiojo lygio sertifikatas. Jį gausite sėkmingai baigę kursų programą ir keturis kartus panėrę į atvirus vandenis. Šis sertifikatas Jums leis savarankiškai nerti į iki 18 m gylį ir tobulinti naro įgūdžius bei siekti PADI „Advanced“ lygio. Kursai:
5 teorinės paskaitos su vaizdo medžiagos peržiūra;
1 mokomosios medžiagos komplektas;
2 užsiėmimai baseine po pusantros valandos;
4 nėrimai vandenyne.
Nardymo kursų kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.

Maudynės su delfinais, jūrų liūtais ir rykliais
„Dolphin Funtastic“ Ar leisite draugiškam delfinui Jus pasveikinti savo pelekais ir pabučiuoti į žandą? Jei taip, kviečiame pabūti vieno iš delfinų treneriu ir pažaisti su draugiškai nusiteikusiu gyvūnu. Maudynių trukmė – 30 minučių. Grupę sudaro 20 asmenų. Maudytis leidžiama vaikams nuo 10 metų (būtina suaugusiojo palyda).
„
Dolphin Explorer“ 
Delfinai Jus pamokys vietinių šokių ir leis paplaukioti įsikibus į peleką. Pasiplaukiojimo trukmė – 30 minučių. Grupę sudaro 12 asmenų. Maudytis leidžiama vaikams nuo 8 metų (būtina suaugusiojo palyda).  
„
Dolphin Excellence“ Tai programa, kuri anksčiau buvo prieinama tik delfinų treneriams ir profesionalams. Delfinas Jus plukdys stumdamas pėdas („Footpush“). Bus daug juoko, adrenalino ir pozityvių emocijų. Maudynių trukmė – 45 minutės. Grupę sudaro 10 asmenų. Maudytis leidžiama vaikams nuo 10 metų (būtina suaugusiojo palyda).

Maudynės su jūrų liūtais Galėsite apkabinti žaismingai nusiteikusį gyvūną, o jis pabučiuos Jus į žandą. Maudynių metu sužinosite daug įdomybių apie jūrų liūtų gyvenimą. Maudynių trukmė – 15 minučių. Grupę sudaro12 asmenų. Maudytis leidžiama vaikams nuo 8 metų.
Maudynės su rajomis ir rykliais 
Įrodykite savo drąsą pasinerdami į baseiną su garsiaisiais jūrų grobuonimis. Maudynių metu jei išdrįsite galėsite paglostyti tikrą ryklį ir paliesti rają. Maudynių trukmė – 15 minučių. Grupę sudaro 10 asmenų. Maudytis leidžiama vaikams nuo 8 metų, tačiau liesti gyvūnus galima tik vaikams nuo 12 metų.
„
Extreme Program“ Šią dieną Jūs prisiminsite visą gyvenimą. Jūsų laukia maudynės su delfinais, jūrų liūtais, rajomis ir rykliais.
Ekskursijų kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.

Ekskursija „Dolphin Explorer“Naujas laukinių gyvūnų parkas – nuostabi vieta norintiems iš arčiau pažinti laukinę gamtą ir jos gyventojus. Didžiulėje žalumoje paskendusioje parko teritorijoje ant jūros kranto vyksta ruonių ir egzotinių paukščių šou, galima stebėti ryklius, iguanas, tukanus, papūgas. Beveik visiems gyvūnams sudarytos sąlygos, maksimaliai artimos jų natūraliai gyvenamai vietai laukinėje gamtoje. Didžiausią įspūdį parke palieka maudynės su delfinais.
Ekskursijos „Dolphin Explorer“ kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.

Žvejyba Atlanto vandenyne
Planktono gausa į Dominiką skalaujančius Karibų jūros ir Atlanto vandenis pritraukia gausybę įvairiausių žuvų. Tad žvejyba atviruose vandenyse – viena įdomiausių turistinių pramogų. Ji azartiška, pilna emocijų ir adrenalino. Galbūt žvejyba Atlanto vandenyne siūbuojančiame kateryje apdovanos ir Jus įspūdingiausiu laimikiu. Neliūdėsite netgi tada, jei niekas neužkibs ant Jūsų kabliuko, nes diena praleista ant vandens tikrai bus nepamirštama. Ekskursijos nerekomenduojame asmenims, kenčiantiems nuo jūros ligos.
Žvejybos Atlanto vandenyne kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.

Ekskursija „Seaquarium“
Tai puiki proga pasinerti į jūros gelmes, pasivaikščioti jūros dugnu, paplaukioti su rifiniais rykliais. Jūrų liūtas padovanos Jums švelnų bučinį ir palinkės linksmo karibietiško vakaro. Motorine valtimi atplauksite iki jūroje įrengtos platformos. Pradžioje – paviršinis nardymas grožintis koralais, spalvingomis žuvelėmis, nuskendusiu laivu ir rifiniais rykliais. Po to lauks pasivaikščiojimas jūros dugnu – apsivilkus skafandrus, su 10 asmenų grupe ir gidu nusileisite į 4 metrų gylį. Svarbu: nevartokite alkoholio dieną prieš išvyką!
Ekskursijos „Seaquarium“ kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.

Ekskursija „Doctor Fish“ SPA
Pasimėgaukite „Doctor Fish“ SPA procedūromis:
bio pilatesas;
nugaros masažas;
vandens čiužiniai su МР3 grotuvais;
vandenyno sūkurinė vonia;
hidromasažas;
jonifikuojantis aparatas;
žuvelių SPA.
Puikų aptarnavimą ir nuostabiai praleistą laiką garantuojame.
Ekskursijos „Doctor Fish“ SPA kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.

Ekskursija „Dolphin Cruiser“
Jūsų laukia pasiplaukiojimas palei Cabeza de Toro pakrantę. Lepinsitės saule ir maudysitės krištolo skaidrumo vandenyje, o viskuo pasirūpins paslaugi laivo komanda. Galėsite paplaukioti su rykliais-auklėmis ir draugiškais jūrų liūtais (vaikams tik nuo 6 metų). Jūsų laukia du sustojimai paviršiniam nardymui ir pažinčiai su spalvingais koralais. Kelionė atgal taip pat neprailgs, nes laive laukia šokiai pagal temperamentingą vietinę muziką.
Ekskursijos „Dolphin Cruiser“ kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.

Išvažiuojamoji fotosesija “FdStudio”
Iš viešbučio vyksime į Caleton paplūdimį. Kelionė užtruks maždaug 20–40 min. (priklausomai nuo viešbučio vietos). Įspūdingame paplūdimyje suorganizuosime profesionalią (profesionalus rusakalbis fotografas, profesionali technika, apšvietėjas-asistentas) Jūsų fotosesiją (trukmė 1–1,5 val.). Po fotosesijos Jums į CD įrašysime apie 450 profesionalaus dizainerio sutvarkytų ir 15 geriausių meniškai retušuotų fotografijų. Diskas su fotografijomis paruošiamas per –3 dienas po fotosesijos. Papildomos informacijos apie fotosesijos galimybes teiraukitės TEZ TOUR atstovo.

Kelionė oro balionu
Pasinaudokite unikalia galimybe pasimėgauti Karibų peizažais iš „paukščio skrydžio“ keliaujant oro balionu. Nepamirškite su savim pasiimti fotoaparato, juk įamžinti Dominikos grožybes iš aukštai pasitaiko nedažnai.
Ekskursijos oro balionu  kainą tikslinti reikia atvykus į Dominikos Respubliką.

Vandens pramogų parkas „Sirenis Aquagames“
Siūlome Jums linksmą dieną naujame Punta Cana įsikūrusiame vandens atrakcionų parke. Pažadame, kad linksma bus visiems – ir Jums, ir Jūsų vaikams. Į ekskursijos kainą įskaičiuotas pervežimas, maitinimas ir gaivieji gėrimai.

Jodinėjimas žirgais
Pasijodinėjimas nuostabioje gamtoje – vertas dėmesio nuotykis. Josite atokiais keliukais, laukiniais paplūdimiais ir grožėsitės nuošaliais Dominikos kampeliais.

Karibų festivalis
Plauksite Bavaro pakrante nuostabiu laivu ir besimėgaudami gaiviaisiais gėrimais stebėsite uždegantį karibietišką šou. Taip pat galėsite panardyti, paplaukioti su rajomis ir rykliais.  


Kontaktai NEMOKAMAI konsultacijai:
El.paštas: vadimas@saitas.lt
Telefonas: +370-5-2608477
Mob.: +370-610-29655

arba užpildykite formą:
Vardas
El. paštas *
Užklausimas *Komentarų nėra:

Rašyti komentarą