INFORMACIJA

Visa informacija apie keliones į Karibus: +37037224409 El.paštas: travel@saitas.lt

Ekskursijos Kuboje (iš Varadero kurorto)

Populiariausios pažintinės ekskursijos Kuboje iš Varadero kurorto viešbučių:

Ekskursija po Havaną
Kubos sostinė, be abejo, svarbiausias Didžiųjų Antilų salų turistinis centras. O Havanos širdis – senamiestis, 1982 metais UNESCO įtrauktas į Žmonijos paveldo objektų sąrašą. Ši miesto dalis ilgus amžius vadinama „Meksikos įlankos raktu“. Pirmiausia Jūs važinėsite autobusu po šiuolaikinę Havaną ir pamatysite šias įžymias vietas: Revoliucijos aikštę, Havanos universitetą, Kolumbo vardo kapines, аplankysite cigarų fabriką. Toliau – pėsčiomis po istorinį centrą per ginklų aikštę (Plaza de Armaz), katedros aikštę (Plaza de laCatedral) ir senąją aikštę (PlazaVieja), aplink kurias sukoncentruoti nuostabūs istoriniai pastatai, kadaise priklausę sienų apsuptam miestui. Aplankysite barus „La Floridita“ir „LaBodeguitaDelMedio“. Taip pat užteks laisvo laiko apsipirkti vietiniame turguje.

Ernesto Hemingvėjaus pėdsakais
Jūs turėsite galimybę aplankyti istorines vietas, susijusias su didžiojo rašytojo Ernesto Hemingvėjaus vardu: viešbutį „Ambos Mundos“,kur jis gyveno, namą-muziejų „Finca La Vigía“. Čia išsaugota labai daug rašytojo daiktų, nes išvažiuodamas iš salos jis beveik nieko nepasiėmė su savimi. Jūs aplankysite mėgstamas Hemingvėjaus vietas – barus „La Bodeguita Del Medio“ ir „La Floridita“. Vėliau nuvažiuosite į žvejų gyvenvietę Cojimar, iš kur Hemingvėjus išplaukdavo žvejoti. Ten pat pamatysite jo paminklą.

Kabaretas "Tropicana"
Pasimėgaukite geriausiu Karibų pasirodymų po žvaigždėmis. Į ekskursiją įskaičiuota: 1/4 romo butelio
„Havana Club“ (3, 5 ar 7 metų brandos), mažas šampano „Freixenet Cordon Negro“ butelis, šalti užkandžiai.
Įėjimas tik nuo 16 metų.

Kubietiškos šaknys
Tai įdomi ekskursija po Havaną, kurios metu Jūs pasivaikščiosite po miestą. Taip pat nuvyksite į tabako fabriką „Casa del Habano“, vėliau – prie žymaus Kubos poeto José Julián Martí – sąjūdžio prieš ispanų dominavimą lyderio – memorialo. Pabaigai – apsilankymas romo muziejuje.
Į ekskursijos kainą įskaičiuoti pietūs.

Patrankos šūvio ceremonija
Pompastiška tradicinė ceremonija, vykstanti kiekvieno vakaro 9 valandą de San Carlos de la Cabana tvirtovėje. Kolonializmo laikais patrankos šūvis buvo ženklas miesto vartams uždaryti ir grandinei tarp tvirtovių El Morro ir La Punta įtempti. Tokiu būdu miestiečiai užkirsdavo kelią priešų laivams. Šiomis dienomis patrankos šūvis žymi linksmos Havanos nakties pradžią.

Havana – istorija ir muzika
Jūs turėsite nuostabią galimybę susipažinti su Kubos sostine. Kelionės pėsčiomis metu pamatysite visas lankytinas Havanos vietas, o vakarienė restorane bei garsiojo kabareto „Tropicana“ pasirodymas taps puikia dienos kulminacija. Kas gali būti geriau? Garantuojame malonius prisiminimus!

Autentiškoji Havana
Jūs aplankysite Hemingvėjaus mėgstamą Cojimar žvejų gyvenvietę, pasivaikščiosite po šiuolaikinę Havaną ir pamatysite įžymiausias vietas: Revoliucijos aikštę, Havanos universitetą, Kristupo Kolumbo vardo kapines.
Toliau Jūsų kelias eis per istorinį centrą: ginklų aikštę (Plazade Armaz), katedros aikštę (Plaza de la Catedral) ir senąją aikštę (Plaza Vieja), aplink kurias sukoncentruoti nuostabūs istoriniai pastatai.
Aplankysite barus „La Floridita“ ir „La Bodeguita Del Medio“. Taip pat turėsite laisvo laiko apsipirkti vietiniame turguje. Dienos pabaigoje Jūsų laukia naktinis kabareto šou „Tropicana“ pasirodymas.

Nacionalinis parkas Vinjaleso slėnyje
Vinjaleso slėnis (Valle de Viñales) – tai gražiausias gamtos kampelis Kuboje. Kelionė į vakarus nuo Havanos žada ne tik įspūdingų vaizdų, bet ir pažintį su geriausiu pasaulyje tabaku bei jo auginimo ir džiovinimo paslaptimis.
Slėnis plyti Siera de los Organos kalnuose, čia – ir vieni įdomiausių karstinių darinių Kuboje bei gražuolės kalvos su plokščiomis viršūnėmis. Taip pat aplankysime ir keletą įdomių istorinių vietų: stovyklą, kur slėpėsi vergai bėgliai, indėno bei Šv. Tomo olas, gydomuosius San Vinsente šaltinius ir didžiulę priešistorinę freską.
Laukia daug vertų įamžinimo vietų, tad nepamirškite fotoaparatų, vaizdo kamerų ir patogių batų.

Mano Havana - skonio ir kvapų pasaulis
Šios ekskursijos metu Jūs pasinersite į Kubos tradicijų pasaulį. Pasivaikščiojus po miestą, iš arčiau susipažinsite su pačiomis žymiausiomis senosios ir dabartinės Kubos vietomis. Ginklų, katedros, San Francisco, senoji aikštės visam laikui liks Jūsų širdyse bei nuotraukose!
Kitas sustojimas – romo muziejus, kuriame Jūsų laukia nedidelė dovanėlė – tikro Kubos romo „Havana Club“ buteliukas ir suvenyras atsiminimui.
Dar liks susipažinti su viena įžymybe – Kubiečių cigarais. Vietiniame fabrike Jums ne tik parodys, kaip gaminamas šis unikalus produktas, bet ir išmokys, kaip taisyklingai cigarus rūkyti. Be to, Jūs paragausite kubietiškos kavos ir gausite dovanų vieną iš cigarų!

Skrydis į rojų
Jūsų laukia 55 minučių skrydis į Cayo Las Brujas, kur po pusryčių išvyksite į įdomų pasiplaukiojimą laivu tarp kyšulių ir uolų, apsuptų daugybės tautos legendų ir vietinių gyventojų pavadintų: „Ragana“, „Dėdė Pepė“, „Girtuoklis“.
Laive Jus pavaišins tikrais jūreiviškais pietumis. Vėliau galėsite išsimaudyti ir pailsėti viename iš paplūdimių. Norinčius aprūpinsime nardymo įranga.
Pasiliekame teisę nežymiai keisti ekskursijos eigą.

Havana + cigarų fabrikas
Pirmas sustojimas šios ekskursijos metu - cigarų fabrikas, kur Jūs turėsite unikalią galimybę stebėti cigarų gamybos procesą. Vėliau Jūsų laukia kelionė pėsčiomis po šiuolaikinę Havaną ir įžymių vietų lankymas, pažintis su senąja sostine – jos senosiomis kolonijinėmis gatvėmis ir aikštėmis. Aplankysite gerai žinomą barą „La Floridita“ – kokteilio „Daiquiri“ gimimo vietą.
Po pietų tipiškame restorane, nueisite į „Havana Club“ romo muziejų ir pamatysite šio skanaus gėrimo gamybos procesą, be to, galėsite ir paragauti! Pabaigai – pasivaikščiojimas po senosios Havanos vietas, susijusias su Hemingvėjaus vardu.

Havana (su nakvyne)
Dviejų dienų ekskursija: Pirmą dieną Jūs aplankysite istorinį karo technikos parką Morro-Cabana. Iš jo apžvalgos aikštelės atsiveria puikus Havanos vaizdas. Taip pat aplankysite Hemingvėjaus paminklą ir pietausite viename iš tipinių Havanos restoranų. Vėliau – pasivaikščiojimas po Havaną ir įdomių istorinių vietų lankymas. Vakare – nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje ir naktinis kabareto šou „Tropicana“ pasirodymas.
Antrą dieną Jūsų laukia pasivaikščiojimas po Havaną, pietūs viename iš restoranų ir laisvas laikas senamiestyje.
Būtinai pasiimkite pasą!

Kajo Largo sala
Ar norėtumėte nukeliauti į laukinį Karibų kampelį? Tokiu atveju ši ekskursija skirta Jums! Nedidelis malūnsparnis ar lėktuvas (pagal Jūsų išankstinį užsakymą) nuskraidins Jus į Kajo Largo salą. Čia Jūsų laukia pasiplaukiojimas katamaranu iki senosios Iguanų salos. Jūs paplaukiosite su kauke ir vamzdeliu atviroje jūroje, pasimėgausite įstabiu povandeniniu Karibų jūros pasauliu. Vėliau išlipsite į nuostabų Sirenas paplūdimio krantą, kuriame Jūsų lauks pietūs ir maudynės.
Dėmesio: būtinai pasiimkite pasą! Nepamirškite maudymosi kostiumėlių, kremo nuo saulės, galvos apdangalų.

Safaris džipais
Jūsų laukia nepamirštama kelionė visureigiais po Varadero kurorto ir Matanzas miesto apylinkes. Turėdami vairuotojo pažymėjimą, Jūs patys galėsite vairuoti visureigį ir važiuoti neasfaltuotais keliais pro valstiečių gyvenvietes, grožėtis tipiniais Kubos peizažais, stebėti šio įstabaus kampelio gyvūnų ir augalų pasaulį.
Saturno oloje ir Coral paplūdimyje plaukiosite su kauke ir vamzdeliu, mėgausitės povandeniniu pasauliu. Yumurí slėnyje ragausite Kubos virtuvės patiekalus. Vėliau jodinėsite žirgais ir plaukiosite valtimi po upę.
Pageidaujant vairuoti automobilį, vairuotojo pažymėjimas būtinas! Viename visureigyje gali važiuoti iki 4 keleivių.

Į Trinidadą malūnsparniu
Kelią iš Varadero į Trinidadą Jūs įveiksite malūnsparniu „Мi-8“. Skrydžio metu grožėsitės visos salos vaizdais, vėliau Jūsų laukia pasivaikščiojimas po gamtos parką El Cubano, maudynės gėlo vandens ežere. Po pietų gamtoje, nuvažiuosite į Trinidado miestą, turintį UNESCO Žmonijos paveldo statusą. Trinidade Jūsų laukia kelionė pėsčiomis senomis miesto gatvėmis ir apsilankymas viename iš muziejų. Grįšite į Varadero taip pat malūnsparniu.
Būtinai pasiimkite pasą! Rekomenduojame patogiai apsirengti ir apsiauti, pasiimti maudymosi kostiumėlius, rankšluosčius. Tuo atveju, jeigu kelionė atgal į Varadero malūnsparniu būtų neįmanomas, grįšite autobusu, o į kainą bus įskaičiuota vakarienė.

Išvyka į indėnų kaimą
Jūsų laukia išvyka į Kubos glūdumą – Matanzas provinciją. Keliausite motorinėmis valtimis Hatiguanico upe iki pat jos ištakų. Taip pat aplankysite turistų centrą „Fiesta Campesina“, kur papietausite, pamatysite krokodilų veislyną. Vėliau per „Lobių“ lagūną vyksite į Taíno kaimą – tikrą Kubos indėnų kaimo kopiją. Kelionės pabaigoje išsimaudysite krištolo skaidrumo Karibų jūros vandenyse.
Ekskursijos metu suteikiama paviršinio povandeninio plaukiojimo įranga – kaukė ir vamzdelis. Rekomenduojame patogiai apsirengti ir apsiauti, pasiimti maudymosi kostiumėlius, rankšluosčius, kremą nuo saulės, fotoaparatą / vaizdo kamerą.

Pasiplaukiojimas
Įdomi kelionė katamaranu po Atlanto vandenyną, palei salas į šiaurės rytus nuo Varadero pusiasalio. Garantuojame linksmą aplinką denyje! Maudysitės prie pačio gražiausio Kubos šiaurės regiono koralų rifo, pamatysite nuostabų Cayo Blanco paplūdimį, kur pietausite ir turėsite laisvo laiko išsimaudyti.
Ekskursijos metu suteikiama paviršinio povandeninio plaukiojimo įranga – kaukė ir vamzdelis.

Maudynės su delfinais
Aplankykite delfinariumą atviroje jūroje! Tai unikali galimybė 30 minučių paplaukioti su delfinais, vadovaujant instruktoriams, atlikti kai kuriuos pratimus su šiais nuostabiais gyvūnais. Kelyje iki delfinariumo mėgausitės jūra ir saule laivo denyje (gaivinamieji gėrimai ir kubiečių kokteiliai įskaičiuoti).
Vaikai iki 6 metų visą ekskursijos laiką turi būti lydimi tėvų. Visi svečiai turi naudoti gelbėjimo liemenes ir laikytis aptarnaujančio personalo instrukcijų.

Topes de Collantes
Topes de Collantes – biosferos draustinis Sierra de Escambray kalnuose, sudarytas iš 6-ių gamtos parkų. Dviejų dienų ekskursija skirta ir besidomintiems istoriniais paminklais, ir ieškantiems nuotykių:
Pirmą dieną aplankysite Cienfuegos ir Trinidado miestus (pastarasis turi UNESCO Žmonijos paveldo statusą). Apsigyvensite viešbutyje „Topes de Collantes“, esančiame 800 metrų virš jūros lygio.
Antrą dieną Jūsų laukia kelionė sunkvežimiu, kopimas prie El Rocio krioklio, nepamirštamas nusileidimas upe ir maudymasis El Venado ežere. Po lengvų pietų ir trumpo poilsio aplankysite Ernesto Che Guevara monumentą Santa Clara mieste.

Žvejyba Kuboje
Keturių valandų žvejyba atviroje jūroje. Jachtos denyje Jūsų laukia nemokamas baras (openbar). Pietūs į kainą neįskaičiuoti.

Žvejyba + vandens safaris
Leiskitės į kelionę katamaranu po Atlanto vandenyną palei salas į šiaurės rytus nuo Varadero pusiasalio. Sustojimo prie koralų rifo metu Jūs plaukiosite su kauke ir vamzdeliu stebėdami nuostabų povandeninį pasaulį. Vėliau aplankysite delfinariumą atvirame vandenyne ir pabendrausite su delfinais. Cayo Blanco saloje pietums Jums pasiūlys jūros gėrybių, o pavalgę turėsite laisvo laiko poilsiui paplūdimyje ir maudynėms.
Pabaigai – 2-3 valandų žvejyba individualioje jachtoje!

Kabaretas „Continental“
Kabaretas vyks viešbučio „International“ teritorijoje. Tai pati linksmiausia Varadero vieta. 22:00 pasirodymas „Varadero šventė“, šokiai nuo 00:00 val. iki 03:00 val.

Išskirtinė Havana
Dvi ekskursijos vienoje:
Kelionė autobusu į Havaną. Važiuodami per šiuolaikinį miestą, sustosime pačiose įžymiausiose vietose. Pasivaikščiosime senovinėmis kolonijinėmis senamiesčio gatvelėmis ir aikštėmis, apsilankysime Hemingvėjaus name-muziejuje ir kitose vietose, susijusiose su jo vardu.
Ekskursija į Havanos cigarų fabriką. Pietūs Senosios Havanos restorane. Laisvas laikas senamiestyje ir suvenyrų turguje. Apgyvendinimas viešbutyje Havanoje, poilsis ir vakarienė. 22:00 val. apsilankymas spalvingiausiame pasirodyme po atviru dangumi „Tropicana Havana“.

Matanzas–Yumurí
Ši ekskursija prasidės nuo kelionės į nepaliestą gamtos kampelį. Jūs leisitės Canímar upe stebėdami unikalią Karibų florą ir fauną. Vėliau nuvažiuosite į Matanzas – „tiltų“ miestą, aplankysite senovinę vaistinę, atidarytą dar 1882 metais. Po lengvų pietų ir kubietiško kokteilio, Yumurí slėnyje turėsite laisvo laiko. Galėsite pajodinėti žirgais arba paplaukioti valtimi ežere. Pabaigai, galėsite aplankyti nuostabią Bellamar požeminių galerijų sistemą.

Atgal į 50-uosius
Šios ekskursijos metu Jūsų laukia ne tik pasivaikščiojimas po Kubos sostinę Havaną, bet ir pasivažinėjimas
50-ųjų metų automobiliais įdomiausiomis miesto gatvelėmis. Nuvyksite į apžvalgos aikštelę iš kurios pamatysite visą miestą. Vėliau apžiūrėsite vietas, susijusias su Ernesto Hemingvėjaus vardu, liaudies meistrų turgų.


Filmukas apie Kubą
Domina kelionė į Kubą? 
Kontaktai NEMOKAMAI konsultacijai:
El.paštas: vadimas@saitas.lt
Telefonas: +370-5-2608477
Mob.: +370-610-29655
arba užpildykite formą:
Vardas
El. paštas *
Užklausimas *

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą