INFORMACIJA

Visa informacija apie keliones į Karibus: +37037224409 El.paštas: travel@saitas.lt

Ekskursijos Meksikoje (iš Kankuno kurorto)

Populiariausios pažintinės ekskursijos Meksikoje iš Kankuno, Riviera Maya ir Playa del Carmen kurortų


Čičen Ica, Ik Kilio senotas ir Valjadolida
Čičen Ica – paslaptingasis legendinis majų šventyklų miestas, tikras pasaulio stebuklas. Čia stovi įspūdingi majų architektūros šedevrai: Kukulkano piramidė, nuo kurios pavasario ir rudens lygiadieniais “nusileidžia” plunksnuota gyvatė, Jaguaro šventykla su stulbinančiomis freskomis, Šventasis Senotas – ritualinių aukojimų vieta, “Tūkstančio kolonų namas”.
Antrojoje ekskursijos dalyje pasiūlysime išsimaudyti Ik Kilio senote, krištolo skaidrumo vandenyje. Taip pat nuvyksime į Valjadolidą – vieną pirmųjų Meksikos kolonijinių miestų. Į ekskursijos kainą įskaičiuoti pietūs.

Škareto parkas
Tai didžiausias laisvalaikio ir pramogų parkas Karibų regione. Viešėdami čia Jūs susipažinsite su Meksikos flora, fauna, kultūra ir papročiais. Aplankysite šnabždesių namą su paslaptingais specialiaisiais efektais, meksikietiškas kapines, muziejų. Parke taip pat Jūsų dėmesio lauks papūgų ir flamingų zona, drugelių paviljonas, orchidėjų sodas.
Antroje dienos pusėje Jūsų laukia pasiplaukiojimas požemine upe, pakilimas į apžvalginę aikštelę, žirgų pasirodymas. Vertas dėmesio ir dviejų valandų trukmės teatralizuotas šou, pasakojantis apie svarbiausius Meksikos istorijos etapus.

Koba ir Tulumas
Koba – senas majų miestas, atrastas tropinio miško glūdumoje. Viešėdami jame, Jūs turėsite galimybę užlipti į aukščiausią Jukatano pusiasalio piramidę (42 m), nuo kurios atsivers nepakartojama panorama. Dviračiais arba rikšomis galėsite pasivažinėti po laukines džiungles, kuriose slepiasi senovinės šventyklos, stelos su majų rašmenimis.
Tulumo uostamiestis padovanos Jums nuostabių Karibų pakrantės vaizdų, tai vienas gražiausių Meksikos kampelių. Vėliau susipažinsite su senųjų indėnų genčių buitimi viename iš išlikusių pirmykščių kaimelių. Čia paragausite autentiškų patiekalų ir galėsite išsimaudyti viename gražiausių Kintano-Roo srities senotų.

Ek Balamas ir Rio Lagartos
Ek Balamas – archeologinė radimvietė, tik visai nesenai atverta turistams. Ši radimvietė pagarsėjo skulptūrinėmis figūromis iš “estuko” (taip vadinamo majų cemento). Nors archeologinės zonos plotas nėra labai didelis, tačiau čia yra vienas itin įspūdingas statinys – Akropolis – piramidė. Pakilus į jos viršūnę galima pasigrožėti kitais Ek Balamo statiniais. Vėliau vyksite prie Meksikos įlankos pakrantės, kur sėdę į nedideles valtis plaukiosite po vieną gražiausių Jukatano draustinių. Plauksite tarp mangrų sąžalynų, stebėsite čia gyvenančius paukščius, krokodilus, galybę flamingų, sužinosite, kas toks vadinamas “kardauodegiu”.
Po malonaus pasiplaukiojimo Jūsų lauks natūralios SPA procedūros gamtoje. Visų pirma pamirksite druskinguose rožinės spalvos ežerų vandenyse, po to kūną išsitepsite baltu mineraliniu moliu, kuris Jūsų odai suteiks minkštumo ir stangrumo, vėliau laukia maudynės Meksikos įlankos vandenyse. Po ekskursijos – skanūs pietūs.

Ušmalis ir Merida
Jūs aplankysite didžiausią Jukatano pusiasalyje atrastą senovės majų miestą. Jis buvo įkurtas apie 700 metų pr. Kr. Čia stovi įspūdingi senosios civilizacijos statiniai: Valdytojo rūmų griuvėsiai, Burtininko piramidė, moterų vienuolynas, “Vėžlių namas”, “Balandinė”. Miesto didybė pritrenkia savo įspūdingumu, tad ne veltui Ušmalis 1996 m. buvo paskelbtas UNESCO saugomu pasaulinio paveldo objektu.
Pietų metu turėsite laisvo laiko, kurį galėsite praleisti savo nuožiūra. Pietūs į ekskursijos kainą neįskaičiuoti. Po pietų vyksite į Jukatano valstijos sostinę – kolonijinį Meridos miestą. Jis taip pat vadinamas “baltuoju miestu”. Šį miestą senos majų gyvenvietės vietoje pastatė konkistadoras Fransiskas de Montecho. Šiandien Merida džiugina akis nepaprastai gražia kolonijine architektūra. Ekskursijos metu važiuosite Montecho prospektu pro įspūdingus namus ir skulptūrinius paminklus, pasivaikščiosite pagrindinėje miesto aikštėje, kur stovi senovinė miesto katedra bei Vyriausybės rūmai.

Ekskursija “Selvatica”
Šią išvyką primygtinai rekomenduojame trokštantiems įspūdingų nuotykių! Skriesite virš džiunglių nuo medžio prie medžio lyg Tarzanai. Po to pasivažinėsite bagiais ir išsimaudysite senote – karstiniame ežerėlyje. 
Po aktyvaus pusdienio Jūsų lauks lengvi pietūs ir video reportažas apie Jūsų patirtus nuotykius.

Meksiko miestas
Nepraleiskite progos apsilankyti Meksikos sostinėje – tikrame kontrastų mieste. Pamatysite actekų piramidę, seniausią Lotynų Amerikoje katedrą, garsiąsias Diego Riveros freskas. Taip pat pravažiuosite Meksiko “Eliziejaus laukais” – Reformos prospektu.
Nuvyksite į miestą, kur “žmonės tampa dievais” – į Teotiukaną. Čia pakilsite į aukščiausią Meksikoje “Saulės piramidę” (64 m), kad pasigrožėtumėte prieš akis atsiveriančiais “mėnuliškais” peizažais.

Pasiplaukiojimas su jūriniais vėžliais
Aplankysite keletą laukinių senotų – šventų majų ežerų, telkšančių žalių džiunglių apsupty. Vėliau maudysitės žydruose Akumalio lagūnos vandenyse, gražiausioje Meksikos rivjeroje. Būtent čia turėsite galimybę paplaukioti su jūriniais vėžliais.

"Coco Bongo" diskoteka
Tai geriausia diskoteka visoje Meksikoje, o gal net ir visoje Lotynų Amerikoje. Čia Jūsų laukia puikūs šou pasirodymai, profesionalūs akrobatai, garsių pop žvaigždžių antrininkai, geriausi Kankuno didžėjai, baras su vietiniais gėrimais. Mes Jums siūlome VIP staliukus su geriausiu vaizdu į sceną. Pradžia – 23 val. O linksmybės tęsiasi ligi ryto.

Kapitonas Hukas
Karibų jūroje kažkada karaliavo piratų laivai. Legendos apie paslėptus lobius ir akiplėšiškus piratų išpuolius gajos ir šiandien. Vieną tokių piratiškų dramų su kovomis ir patrankų šūviais galite išvysti savo akimis. Na, o atokvėpio akimirką tiesiog denyje galėsite paskanauti Karibų jūros omarų.
Laivas išplauks apie 19 val., o linksmybės jame truks 3 valandas. Pervežimai ir uosto mokestis apmokami atskirai. Už papildomą mokestį – renginio laive fotografijos.

Turas po parduotuves
Jums siūlome apsipirkimą viename garsiausių kurortų pasaulyje. Juvelyriniai dirbiniai iš aukso ir sidabro, tekilos parduotuvė, kurioje susipažinsite su šio gėrimo gamybos procesu, suvenyrų parduotuvės...
Taip pat apsilankysite prekybos centre “La Isla”, kuriame prekiaujama garsių prekinių ženklų produkcija.
Už papildomą mokestį pasiūlysime pietus restorane su nepakartojamu vaizdu į Ničuptės lagūną. Grįždami stabtelsime gražiausiame miesto paplūdimyje - “Playa Delfines”.

Temaskalis (indėnų pirtis)
Tai unikali galimybė iš arčiau susipažinti su Meksikos tradicijomis. “Karštųjų akmenų name” atliksite apsivalymo ritualą, kuriam vadovaus indėnų šamanas. Indėnai šį pirties ritualą laiko sveikatos ir dvasinės harmonijos šaltiniu. Įkaitinti vulkaninės kilmės akmenys, egzotiškų augalų aromatai ir 4 apsiplovimo etapai padės atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Taip pat Jums pasiūlys veido kaukę iš gydomojo molio. Vėliau galėsite atsikvėpti hamake, paragauti tropinių vaisių ir tradicinio maisto.

Žvejyba
Plauksite į pačias žuvingiausias Karibų jūros vietas žvejybine jachta. Kelionės metu Jus lydės patyrę jūreiviai. Po žvejybos galėsite paragauti savo laimikio. Vietinis šefas paruoš žuvį pagal tradicinius karibietiškus receptus.

Rojaus sala
Greitaeigiu kateriu leisitės į kelionę po Karibų jūrą. Sustojimo prie koralinio rifo metu galėsite panardyti ir
pasigrožėti povandeniniu pasauliu. Mūsų tikslas – mažytė Kontoi sala, kyšanti Karibų jūros ir Meksikos įlankos susitikimo vietoje. Šioje nedidukėje saloje gyvena apie 140 rūšių paukščių.
Po poilsio balto smėlio paplūdimyje bei maudynių lagūnoje Jūsų lauks pietūs paplūdimyje – ant grotelių kepta žuvis. Po pietų plauksite į legendomis apipintą Moterų salą (Isla Mujeres).

Pasiplaukiojimas su delfinais
Pasiplaukiojimas kartu su delfinais privers pasijusti vaiku, niekada nenustojančiu žavėtis šio pasaulio stebuklais. Delfinai – unikalios žuvys – aktyvios, protingos ir smalsios. Bendravimas su šiais gyvūnais privers pamiršti negatyvias emocijas, stresą, nuovargį ir apdovanos nepakartojamais įspūdžiais. Su delfinais susipažinsite viename geriausių pasaulio delfinariumų.

“Xplor” parkas
Tai nuotykių parkas natūralios gamtos apsupty. Čia galima praskrieti virš medžių viršūnių vienu iš 14 lynų kelių, pasivažinėti visureigiu-amfibija džiunglėmis, plaukti požeminе upe grožintis stalagmitais ir stalaktitais, leistis į kelionę plaustu.
Pietų metu – švediškas stalas, ant kurio netrūks šviežių vaisių sulčių ir kokteilių.
Parkas pasižymi itin aukštu saugumo lygiu.

“Xel-Ha” parkas
Tai natūralus vandens pramogų parkas, įsikūręs ekologiniame Jukatano pusiasalio draustinyje. Tai ideali vieta vandens pramogų gerbėjams, kur galima praleisti visą dieną užsiimant paviršiniu ar giluminiu nardymu, povandeniniu vaikščiojimu (“Sea Trek”). “Xel-Ha” parke Jūs galėsite paplaukioti su delfinais, atlikti šuolius į vandenį nuo uolų, tyrinėti senotus ir požemines upes arba tiesiog pasivažinėti dviračiais.
Po aktyvių pramogų atsikvėpti galima gulinėjant hamake arba lėtai plaukiant upe ant pripučiamo rato.
Parke galima gauti visą reikiamą įrangą: lastus, akvalangus, rankšluosčius. Ekskursijos metu galėsite neribotai mėgautis parko barų ir restoranų paslaugomis.

Moterų sala (Isla Mujeres)
Jūsų rytas prasidės neilga apžvalgine ekskursija po Kankuną ir apsilankymu kavos fabrike. Norintys galės įsigyti supakuotos kavos bei paragauti karšto kvapnaus gėrimo.
Iš Kankuno vyksite į Chuareso uostą, iš kurio greitaeigiu kateriu plauksite į Moterų salą, vos 8 km nutolusią nuo Kankuno kurorto. Tai nedidelė sala, išsaugojusi pirmykštį žavesį bei ramią atmosferą. Ji įtraukta į nuostabiausių viso pasaulio paplūdimių dešimtuką.
Už originalų pavadinimą sala turėtų būti dėkinga ispano Francisko Hernandeso de Kordovos vadovaujamai eskadrilei. 1517 metais saloje išsilaipinę vyrai rado daugybę moteriškas kūno linijas atkartojančių skulptūrų. Šios skulptūrėlės ir įkvėpė ispanus salai suteikti Moterų salos pavadinimą. O šios skulptūrėlės – majų Mėnulio deivei Iščelei skirtų ritualų dalis. Ši deivė buvo viena išmintingiausių ir galingiausių. Norėdami išmelsti sveikatos majai plaukdavo į šią salą aukoti nekaltų mergelių... Saloje dar galima išvysti menkas deivės Iščelės šventyklos liekanas. Pakeliui į salą sustosite paviršiniam nardymui. Saloje pietausite paplūdimio restorane. Po pietų – laisvas laikas.
Paviršinio nardymo įrangą gausite nemokamai. Ekskursijos metu galėsite gaivintis nemokamais nealkoholiniais ar alkoholiniais kokteiliais.

“GemSPA”
“GemSPA” centras viešbutyje "Fiesta Americana Grand Coral Beach Cancun Resort&SPA" pasiūlys Jums prabangių procedūrų bei vandens terapiją, padėsiančią harmonizuoti viso kūno energiją. Na, o akmenų terapija su pusbrangiais akmenimis (taip pat ir su deimantais) padės atsipalaiduoti. Maloniai nuteiks ir unikalus "GemSPA" dizainas – itališkos mozaikos, medis ir juodas granitas. Padovanokite sau nepakartojamo poilsio akimirkas geriausiame Meksikos SPA viešbutyje.

Filmukas apie Kankuną


Domina kelionė į Meksiką, Kankuną? 
Kontaktai NEMOKAMAI konsultacijai:
El.paštas: vadimas@saitas.lt
Telefonas: +370-5-2608477
Mob.: +370-610-29655
arba užpildykite formą:
Vardas
El. paštas *
Užklausimas *

1 komentaras:

  1. Red Dog Casino is actually a fairly new on-line casino that was established in 2020. But whereas such newness might put some players off, we will to} vouch for its 카지노 사이트 license, as well as|in addition to} its security. You can socialize and play at low restrict tables, or have the ability to|you presumably can} work your method into the VIP part and play for high stakes. From info about our latest cupboards, new product launches, and business events to resources that can help your team make the most of} from present and future investments.

    AtsakytiPanaikinti