INFORMACIJA

Visa informacija apie keliones į Karibus: +37037224409 El.paštas: travel@saitas.lt

Dominikos Respublikos kurortai
Punta  Kana

Dominikos Respublikos pietryčiuose išsidėstęs vienas populiariausių Karibų kurortas Punta Kana (Punta Cana). Kurortas pasižymi kilometrus besitęsiančiais smulkaus smėlio paplūdimiais, kurie yra gražesni nei atvirukuose, tankiomis palmių giraitėmis ir turkio mėlynumo vandenynu.
Pirmoje Punta Kanos pakrantės linijoje esantys išskirtiniai viešbučiai lepins Jus plačiu „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) paslaugų spektru. Vaikai taip pat puikiai jausis lėtai gilėjančiame pakrantės vandenyje bei galės dalyvauti įvairiose jiems skirtose animacinėse programose. Punta Kana gali Jums dar daugiau pasiūlyti: septynis 18 duobučių golfo laukus su įvairiomis kliūtimis, esančius prie viešbučių ir suprojektuotų golfo čempionatui. Keliaudami džipu ar autobusu galėsite atrasti atokesnius kurorto rajonus, nutolusius nuo turistinių centrų, susipažinti su Dominikos salos gyvenimu.
Atvykimas: Punta Cana oro uostas. Pervežimas iki viešbučių trunka apie 30 minučių.
Poilsinių kelionių kainos į Punta Kanos kurortą >>>
La Romana ir Bayahibe

La Romana provincija salos pietuose nėra taip gerai žinoma kaip Punta Kana (Punta Cana) regionas, tačiau čia yra tokie pat pasakiški paplūdimiai su lėtai gilėjančiomis pakrantėmis. Bayahibe kaimelis yra ideali vieta išvykai į turistų pamėgtą Saona salą, esančią nacionaliniame parke „Parque del Este“, taip pat ir išvykai į „Altos de Chavon“ kaimelį, įsikūrusį svaiginančiame aukštyje virš Rio de Chavon upės. Dominikos Respublikos sostinę Santo Domingo pasieksite per dvi valandas, o golfo mėgėjai ras ypatingų pasiūlymų, tarp kurių bus ir golfo laukas „Teeth of the Dog“ įeinantis į geriausių golfo laukų pasaulyje trisdešimtuką.
Atvykimas: Punta Cana oro uostas. Pervežimas trunka apie 90 minučių (į viešbutį Grand Bahia Principle La Romana apie 120 minučių), iš La Romana oro uosto  – apie 20 minučių.

Boca Chica ir Santo Domingo

Didelis Boca Chica privalumas yra tai, kad kurortas yra tiks 30 minučių kelio nuo Dominikos Respublikos sostinės Santo Domingo. Santo Domingo – tai „seniausias naujojo pasaulio miestas“, kurio istorinė miesto dalis nuo 1990 metų yra įtraukta į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Jame yra virš 300 istorinių paminklų. Atostogaudami Boca Chica nenuobodžiausite, po apsilankymo salos sostinėje galėsite atsipalaiduoti smulkaus smėlio paplūdimiuose. Šis regionas dar vadinamas didžiausiu šalies baseinu, kadangi įlanka su negiliomis pakrantėmis yra apsupta koralų rifo bei dviejų mažų salų ir yra saugi maudynių vieta netgi vaikams.
Atvykimas: iš Punta Cana oro uosto pervežimas trunka apie 2,5 valandos, iš Santo Domingo – apie 20 minučių.

Maimon

Pasakiška Maimono įlanka yra šiaurinėje Dominikos Respublikos dalyje. Nuo Puerto Plata kuroto nutolusi į vakarus apie 7 kilometrus. Puerto Plata miestą patogiai pasieksite taksi. Šis miestas įkurtas 1496 metais Pico Isabel de Torres papėdėje (į 793 metrų viršūnę pakilsite funikulieriumi) ir yra vienas gražiausių miestų visoje šiaurinėje Dominikos pakrantėje. Šis regionas yra puiki vieta apsistoti jeigu planuojate  įdomias išvykas džipais ir siekiate atrasti ir ištyrinėti kalnuotą salos kraštovaizdį.
Atvykimas: iš Puerto Plata oro uosto pervežimas trunka apie 50 minučių.


Playa Dorada

Platus, auksu žėrintis paplūdimys tęsiasi kilometrus kol pasiekia Puerto Plata miesto paplūdimį. Playa Dorada viešbučiai išsidėstę tarsi erdviame parke ir yra atskiras kompleksas su visomis įsivaizduojamomis pramogomis bei paslaugomis, tokiomis kaip bankai, parduotuvės, kazino, įvairiausi barai, diskotekos bei teniso aikštelės. Centrinėje dalyje yra 18 duobučių golfo laukas ir golfo mokykla, kuria gali naudotis viso komplekso svečiai.
Puerto Plata miestą pasieksite su taksi arba autobusu (Guaguas) per 10 minučių.
Atvykimas: iš Puerto Plata oro uosto pervežimas trunka apie 30-40 minučių.

Cabarete

Šis kurortas nutolęs nuo Puerto Plata 30 kilometrų ir yra absoliutus banglentininkų rojus. Pagrindinė atrakcija yra platus paplūdimys besidriekiantis 4 kilometrus, kuriame popietėmis pučia gaivus brizas, taigi sutraukia daugybę jėgos aitvarų gerbėjų, burlentininkų, banglentininkų bei kitų vandens sporto entuziastų. Vėjas beveik visuomet pučia įstrižai link pakrantės, todėl puikiai tinka vandens sporto mėgėjams. Be to netoli esantis rifas sulaiko dideles bangas. Čia tvyro tarptautinė, atpalaiduojanti bei sportiška atmosfera. Vakarais duris atveria daugybė mažų restoranėlių bei jaukių barų tiesiai ant jūros kranto. Dar viena pramoga rytinėje vietovės dalyje yra „Cuevas de Cabarete“ – keistieji stalaktitų urvai su natūraliais gėlo vandens ežeriukais bei siūbuojančiais bambukiniais tilteliais. Taip pat galėsite pasinaudoti galimybe paplaukioti požeminėse grotose.
Atvykimas: iš Puerto Plata oro uosto pervežimas trunka apie 35-45 minučių.

Samana

Samana pusiasalį vienareikšmiškai galima vadinti gražiausia salos dalimi. Vešli, tropinė augalija bei nuostabūs paplūdimiai garantuoja jums nepamirštamas atostogas Karibuose. Šis regionas vis dar turi pirmykščio šarmo. Laukiniame, romantiškame nacionaliniame parke „Los Haitises“ atrasite idiliškas mažas saleles, egzotinius paukščius bei mangrovių miškus. Las Galeras yra rytiniame pusiasalio iškyšulyje su kiek nuošalesniais paplūdimiais ir gražiomis įlankėlėmis. Las Terrenas įsikūręs atviroje šiaurinėje pusiasalio dalyje, apsuptoje kilometrus besitęsiančių paplūdimių bei palmių giraičių. Iš čia patogu nuvykti prie įspūdingo krioklio „Salto de Limon“, kuris nuo vietovės nutolęs 47 kilometrus. Miestas Samana ypač žinomas dėl netoli esančios salos Cayo Levantado, kuri dar vadinama „Bacardi“ sala.
Atvykimas: iš Puerto Plata oro uosto pervežimas trunka apie 4 valandas.

Domina kelionė į Dominikos Respubliką? 
Kontaktai NEMOKAMAI konsultacijai:
El.paštas: travel@saitas.lt
Telefonas: +37037224409


arba užpildykite formą:
Vardas
El. paštas *
Užklausimas *Komentarų nėra:

Rašyti komentarą