INFORMACIJA

Visa informacija apie keliones į Karibus: +37037224409 El.paštas: travel@saitas.lt

Kuba

Kubos Respublika (Cuba) – Karibų jūros valstybė, kurią sudaro pagrindinė sala Kuba (Chuventudo sala, Didieji Antilai) ir kelios mažos šalia esančios salų grupės. Kuba - didžiausia, įvairiapusiškiausia ir bene gražiausia Karibų jūros sala. Salą atrado Kristupas Kolumbas kai 1492 m. išsilaipino ir paskelbė ją Ispanijos karalystės dalimi. Havana yra didžiausias miestas ir valstybės sostinė. Kubos šiaurėje yra JAV ir Bahamos, Meksika į vakarus, Kaimanų salos ir Jamaika į pietus, ir Haitis ir Dominikos Respublika į pietryčius. Kuboje gyvena virš 10 milijonų žmonių, ir sala yra pati didžiausia pagal gyventojų skaičių ir plotą Karibų jūros regione. Jos kultūrą remiasi aborigenų, ispanų, afrikos vergų ir JAV kultūra.
Kubos klimatas karštas, dažniausiai lyja nuo gegužės iki spalio mėn.
Kuba, Varadero kurortas

Pagrindinė informacija apie Kubą
Plotas: 110 861 kv.km.
Gyventojų skaičius: 11 mln.
Sostinė: Havana (gyv. 2 198 000)
Pagrindinė kalba: ispanų
Pagrindinė religija: dauguma netikintys, kažkiek yra katalikų
Piniginis vienetas: Kubos Pesas
Valdymas: respublika, diktatūra.

Kada geriausia vykti į Kubą?
Pigiausių kelionių laikas (nesezonas): birželio - spalio mėn.
Vidutinės kelionių kainos (sezonas): lapkričio - sausio mėn. ir balandžio-gegužės mėn.
Aukštos kelionių kainos (populiariausias laikotarpis): vasario - kovo mėn.
Aukščiausios kelionių kainos (šventės, vaikų atostogos): Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, vaikų atostogos.

Orai Kuboje
Vidutinė mėnesio temperatūra (oC)Sau.Vas.Kov.Bal.Geg.Bir.Lie.Rugp.Rugs.Spa.Lap.Gru.
IIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
Diena+26+26+28+29+30+31+31+32+31+29+28+27
Naktis+19+19+20+21+22+23+24+24+24+23+21+20
Vanduo+25+24+24+26+27+27+28+28+28+28+27+27

Kubos žemėlapis

Pamatyti didesnį Kubos žemėlapį


Varadero kurortas

Varadero paplūdimys vadinamas vienu gražiausių pasaulyje paplūdimių, yra Kubos pasididžiavimas, bei turtingų ir žinomų žmonių traukos centras (137 km iki sostinės Havanos). Šiai dienai kurorte yra daugybė viešbučių, kurie pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Varadero paplūdimys yra pusiasalio dalis, kurį driekiasi toli į Atlanto vandenyną. 21 kilometras puikaus baltojo smėlio yra ideali vieta Jūsų atostogoms. Dėl savo geografinės padėties paplūdimys nuolat vėsinamas silpnų tropinių vėjų. Tačiau šis nuostabus paplūdimys nėra vienintelė vietovė dėl kurios lankosi turistai. Matanzas provincijoje taip pat žinoma dėl savo meno, kultūros, bei istorijos.
Varadero kurortas (Kuba)

Havana

Havanoje gyvena apie 3 milijonus žmonių, šiame mieste yra pagrindinis šalies oro uostas ir centrinė valstybės būstinė. Miestas žymus ir dėl įspūdingos savo istorijos, naktinio gyvenimo, bei architektūros. Havana taip pat pasižymi pasaulinio garso universitetais, viešbučiais, teatrais, muziejais, restoranais, naktiniais klubais, kultūros ir reakriaciniais centrais, parkais, aikštėmis, mokslo institutais bei sporto arenomis. Taip pat nereikia pamiršti paminėti tokių istorinių vietų kaip: Morro pilies, katedros aikštės, centrinio parko, kongreso rūmų, revoliucijos aikštės, Tropicana naktinio klubo. Hemingvėjaus mėgstamiausios lankytinos vietos iki šiol yra išlikusi Havanoje - La Bodeguita del Medio restoranas, Floridita restoranas, Ambos Mundos viešbutis ir Cojimar žvejų kaimas. Už miesto ribų driekiasi nuostabūs paplūdimiai.

Pinar del Río

Jeigu kadanors galvojote kur buvo pradėti gaminti geriausi pasaulyje cigarai, atsakymas - Pinar del Rio provincijoje. Tačiau šios plantacijos nėra vienintelė magiška regiono dalis. Neįprasti apvalūs klinčių kalnai tarp plokščių lygumų priblokšia nė vieną miesto lankytoją. Šias lygumas vainikuoja atogrąžų miškų platybės. Greitkeliai šioje vietovėje driekiasi palei pakrantes ir kalnus, sukurdami nuostabų ir nepakartojamą maršrutą. Guayabita del Pinar - ypatinga regiono vietovė, nes joje gaminamas išskirtinis, unikalus Gvavajos likeris.

Filmukas apie Kubą

Domina kelionė į Kubą? 
Kontaktai NEMOKAMAI konsultacijai:
El.paštas: vadimas@saitas.lt
Telefonas: +370-5-2608477
Mob.: +370-610-29655
arba užpildykite formą:
Vardas
El. paštas *
Užklausimas *